Mini stativ "Ball", L, stříbrný
00004551
Malý a lehký, tento stativ nabízí vynikající přenosnost. Můžeš si ho pohodlně vzít kamkoli s sebou, ať už na nákupy, rodinné oslavy nebo při procházkách po přírodě.
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Highlights
Kulová hlava
Kulová hlava umožňuje dokonalé zarovnání pro portrétní a krajinářské fotografování
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Rozsah použití | |
|---|---|
| Použití | Video (3D) Foto |
| Doporučené použití | Foto/Video |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Hliník |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barevný odstín | Stříbrná |
| Barva | Stříbrná |
| Barva | Stříbrná |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Hmotnost | 114 g |
| Výškově nastavitelný střední sloupec | Žádné |
| Max. výška | 21 cm |
| Min.výška | 14 cm |
| Velikost ve složeném stavu | 16 cm |
| Fyzikální vlastnosti | |
|---|---|
| Typ | Ministativ |
| Segmenty nohou | 2 - dílný (1 x vytahovatelný) |
| Rukojeť | Žádné |
| Stativová hlava | 3D kulová hlava |
| Max. zatížení | 300 g |
Více informací o produktu
- Pro snímky bez rozmazání a stabilitu na nerovném povrchu
- Pro fotoaparáty a videokamery, mikrofony a mini-reproduktory
Obsah dodávky
- 1 mini-stativ „Ball“
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi