Mini-stativ "Fancy 2v1" pro mobil a kameru (1/4"), cestovní, 16 cm, stříb.
00004666
Výstup na vrchol, dovolená u moře nebo spontánní výlet do města – zachyť své nejcennější okamžiky s naším mini stativem. Stativ je tvůj spolehlivý společník pro každou situaci a je tak praktický, že se vejde do jakékoliv tašky.
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Highlights
2in1 system
Systém 2v1 pro smartphony, univerzální závit 1/4“
Camera tripod, including mobile phone holder
Flexible tripod for mobile phone and camera: practical mobile phone holder for smartphone included, which makes it all the more faster to change to the mobile phone camera and back – universal tripod for all situations
Kompaktní cestovní formát
S lehkým zavazadlem: Malý, pevný cestovní stativ je vždy u vás – s malým batohem je ideální statív na cestování
Flexible rubber feet
Flexibilní gumové nožky pro lepší uchycení a bezpečné umístění na nerovných plochách
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Rozsah použití | |
|---|---|
| Použití | Video (3D) Foto |
| Doporučené použití | Smartphone Foto/Video |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Plast |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barevný odstín | Stříbrná |
| Série | Mini |
| Barva | Stříbrná |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Hmotnost | 78 g |
| Výškově nastavitelný střední sloupec | Žádné |
| Max. výška | 16 cm |
| Max. profil | 10 mm |
| Min.výška | 12 cm |
| Velikost ve složeném stavu | 14.5 cm |
| Fyzikální vlastnosti | |
|---|---|
| Typ | Ministativ |
| Segmenty nohou | 2 - dílný (1 x vytahovatelný) |
| Doplňkové vlastnosti | Držák telefonu |
| Rukojeť | Žádné |
| Stativová hlava | 3D kulová hlava |
| Další funkce | Držák telefonu |
| Max. zatížení | 300 g |
Více informací o produktu
- Miniaturní stativ na mobilní telefony a fotoaparáty v praktickém kapesním formátu pro stabilní snímky bez chvění
- Na selfie a videa, ideální pro video deníky, blogy a skvělé na cestování a ven_x000D_
- Kompaktní, praktický a šetřící místo_x000D_
- Může být také použit jako manuální stativ_x000D_
- Může být také použit jako stojánek na mobilní telefon nebo webkameru, např. na stole nebo nočním stolku_x000D_
_x000D_
Držák na smartphone_x000D_
- Držák na smartphone umožňuje připevnění všech populárních smartphonů na stativ: extrémně flexibilní, pro šířku smartphonu od 6,5 do 9 cm_x000D_
- Univerzální držák se šroubovým připojením pro zařízení bez závitu na stativ_x000D_
- Kompaktní design_x000D_
- Držák se svorkou na pružinu a výstupek na povrchu zajišťují pevný úchop, zatímco guma chrání kryt před poškrábáním_x000D_
- Studená bota pro připojení například LED světel a mikrofonů
Obsah dodávky
- 1 mini stativ "Fancy 2v1"
- 1 držák na smartphone
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi