Mobilní stativ "Solid 80 Ball", cestovní stativ, dálková spoušť, max. 80 cm
00004679
Malý, ale silný: S tripodem pro chytré telefony a držákem na mobil s ¼" připojením pořídíš senzační a všestranné fotky, selfie a videa – ať už na dovolené, na výletě nebo jako blogger, vlogger či influencer, od krásy a vaření po kutilství, ať už s mobilem nebo digitálním fotoaparátem – originální záběry jsou zaručené.
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Highlights
For photo, video and streaming
From influencer to video star: the camera and mobile phone tripod for the ideal height and accessory mounting offers the ideal conditions for every content creator, and is perfect for all online formats, including YouTube, Twitch, Instagram, TikTok and more
Mobile phone tripod with remote control
Relaxed arrangement and in the picture: Bluetooth trigger for perfect selfies, group photos and videos – for authentic and high-quality pictures without a selfie stick
Vysoce kvalitní zpracování
Profesionální mini stativ: stabilní a robustní zpracování z vysoce kvalitních materiálů a jednotlivé části přišroubované místo lepených zaručují dlouhotrvající zážitek ze stativu; Hliníkové vložky a nylonem vyztužený plast pro dodatečnou stabilizaci
Kompaktní cestovní formát
S lehkým zavazadlem: Malý, pevný cestovní stativ je vždy u vás – s malým batohem je ideální statív na cestování
Vysouvatelné nohy stativu
Malé, ale pružné: Nohy stativu lze nastavit ve výšce ve 4 krocích – velmi snadno pomocí posuvného zacvakovacího mechanismu s tlačítkem uvnitř nohou stativu
Selfiestick
Rozmanitost mini formátů: selfie, video deník a blog – stačí použít stativ fotoaparátu jako selfie tyč s nohama stativu složenými dovnitř
Kulová hlava
Přináší pohyb do hry: kulová hlava umožňuje dokonalé zarovnání pro fotografování na portrét i na šířku
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Rozsah použití | |
|---|---|
| Použití | Video (3D) Foto |
| Doporučené použití | Smartphone Foto/Video |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Plast |
| Specifické vlastnosti | |
|---|---|
| Bluetooth verze | 5.3 |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barevný odstín | Černá |
| Série | Solid |
| Barva | Černá |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Hmotnost | 345 g |
| Výškově nastavitelný střední sloupec | Ručně nastavitelný středový sloupec |
| Max. výška | 80 cm |
| Min.výška | 22 cm |
| Velikost ve složeném stavu | 26 cm |
| Fyzikální vlastnosti | |
|---|---|
| Typ | Stativ |
| Segmenty nohou | 2 - dílný (1 x vytahovatelný) |
| Doplňkové vlastnosti | Držák telefonu |
| Rukojeť | Žádné |
| Stativová hlava | 3D kulová hlava |
| Další funkce | Bluetooth ovladač |
| Max. zatížení | 1000 g |
Více informací o produktu
- Malý, ale silný: S tripodem pro chytré telefony a držákem na mobil s ¼" připojením pořídíš senzační a všestranné fotky, selfie a videa – ať už na dovolené, na výletě nebo jako blogger, vlogger či influencer, od krásy a vaření po kutilství, ať už s mobilem nebo digitálním fotoaparátem – originální záběry jsou zaručené.
Stativ:
- Nohy stativu lze nastavit jednotlivě, aby se stativ dokonale přizpůsobil různým povrchům a záběrům
- Gumové nožičky zajišťují cestovnímu stativu pevný úchop na hladkých, kluzkých a nerovných površích
- Extrémně flexibilní držák na mobilní telefon, vhodný pro šířku smartphonu od 5,9 do 9,0 cm (v horizontálním formátu) díky roztažitelné pružinové svorce
- Dvojitě skládací držák na mobilní telefon pro úsporu místa a bezpečný transport, který chrání mechanické části
- Gumové polstrování na držáku telefonu a gumový ochranný kryt na závitu chrání pouzdro smartphonu před poškrábáním
- Studená bota pro připevnění například LED světel a mikrofonů
- Držák na mobilní telefon pro smartphony, univerzální závit 1/4" pro digitální fotoaparáty, systémové fotoaparáty, kompaktní fotoaparáty a zrcadlovky
Bluetooth spoušť:
- Připojení přes Bluetooth přímo se smartphonem
- Bezpečné fotografování při rychlých akcích
- Lepší zaostření, rychlejší snímky, což vede k lepším fotografiím a ostrým obrazům
- Umísti mobilní telefon na správné místo na stativu – Měj obě ruce volné, natažená selfie ruka je minulostí
- Dosah 10 m: zachyť mnohem větší oblast – ideální pro párty a skupinové snímky
- Nezávislé na režimu samospouště
- Lze odejmout a vypnout, žádné náhodné spuštění
- S poutkem na nošení, malé a kompaktní, pro uložení ve studené botě držáku na mobilní telefon
Obsah dodávky
- 1 mobilní stativ „Solid 80 Ball“
- 1 Bluetooth spoušť „BRS6“
- 1 baterie CR1632
- 1 taška
- 1 nosící poutko
- 1 ochranný kryt
Informace pro spotřebitele
Funkce integrovaného Bluetooth uvolnění závisí na softwaru ve tvém zařízení.
Podívej se na informace o produktu poskytnuté výrobcem, abys zjistil, zda tvůj smartphone podporuje dálkové uvolnění, nebo se podívej na internet.
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi