Mono Bluetooth® headset "MyVoice1300", multipoint, hlasové ovládání, černá
00184149
Sedíš stísněně u stolu s telefonní sluchátkem zaraženým mezi ramenem a uchem. Není tedy divu, že tě bolí svaly na krku. Právě tady přijde vhod náš headset „MyVoice1300“. Díky sluchátku do ucha můžeš volat bezdrátově a v klidu. Ať už v kanceláři nebo doma.
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Highlights
Silikonové návtuhy ve 3 velikostech
Součástí jsou špunty do uší: dva silikonové návstavce ve třech velikostech (S, M, L) pro jednotlivce, perfektní sedění
Technologie více bodů
Umožňuje připojení headsetu ke dvěma chytrým telefonům současně
Na míru šitá USB nabíjecí stanice
S ručně přizpůsobenou USB nabíjecí stanicí můžete headset kdykoli dodávat novou energii, například v autě, na Power Packu nebo notebooku
Aktivní potlačení šumu s technologií CVC 6.0
Technologie CVC 6.0 zlepšuje kvalitu řeči u mikrofonu: okolní hluk je aktivně potlačen, takže k osobě, se kterou mluvíte, dorazí pouze váš vlastní hlas
Přímý přístup ke Siri a Google Assistant
Podporuje stávající hlasové asistenty Siri a Google Assistant
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Rozsah použití | |
|---|---|
| Doporučené použití | Smartphone |
| Pro značku | Univerzální |
| Specifické vlastnosti | |
|---|---|
| Bluetooth třída | Class 2 |
| Bluetooth verze | 5.0 |
| Frekvenční pásmo | 2402-2480 MHz |
| Frekvenční rozsah sluchátek | 20 Hz - 20 kHz |
| Frekvenční rozsah mikrofonu | 100 Hz - 8 kHz |
| Impedance sluchátek | 16 Ω |
| Impedance mikrofonu | 0.4 Ω |
| Technologie | MultiPoint (spárování s více zařízeními současně) |
| Přenosová vzdálenost | 10 m |
| WBCV | >75 mV |
| Napájení | |
|---|---|
| Doba nabíjení v hodinách | 2 h |
| Způsob nabíjení | USB dokovací stanice |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barevný odstín | Černá |
| Produktová řada | Essential Line |
| Barva | Černá |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Průměr reproduktoru | 10 mm |
| Hmotnost | 12 g |
| Fyzikální vlastnosti | |
|---|---|
| Provedení | Mono |
| Design | Špunty (In-Ear) |
| Doplňkové vlastnosti | Duplex |
| Citlivost sluchátek | 109 dB +/- 3 dB |
| Citlivost mikrofonu | -44 dB +/- 3 dB |
| Max. doba hovoru | 4 h |
| Max. doba přehrávaní hudby | 4 h |
| Max. Standby | 80 h |
| Umístění mikrofonu | Integrovaný mikrofon |
| Směrová charakteristika mikrofonu | Všesměrová |
| Hlasový asistent | Apple Siri Google Assistant Microsoft Cortana |
| Kompatibilní bluetooth profily | A2DP AVRCP HFP HSP |
| Další funkce | Ovládání hlasitosti QuickPair Ovládání hovorů tlačítkem Hlasové ovládání |
Více informací o produktu
- Bluetooth mono sluchátko pro pohodlné telefonování
- USB nabíjecí stanice: magnetický držák pro headset, když není používán
- Funkce smartphonu lze ovládat pomocí multifunkčního tlačítka (např. přijmout / uskutečnit / odmítnout hovory / opakované vytočení posledního čísla)
- Pro přijetí hovoru stačí headset vyjmout z nabíjecí stanice
- Funkce ovládání hudby (přehrát/pozastavit)
- Hlasitost lze ovládat přímo na headsetu nebo pomocí hlasového asistenta
- Snadné používání headsetu díky hlasovým informacím
- Stav nabití lze zkontrolovat na zařízeních iOS a Android (pokud to zařízení podporuje)
Obsah dodávky
- 1 mono Bluetooth sluchátko "MyVoice1300"
- 1 USB nabíjecí stanice
- 3 náušníky v různých velikostech (S/M/L)
- 1 rychlý průvodce
- 1 x varování a bezpečnostní pokyny
| Informace o nabíjecím adaptéru: | |
|---|---|
| Napájecí adaptér v dodávce: | Ne |
| USB PD: | Ne |
| Požadovaný minimální výkon napájecího zdroje: | Not relevant |
| Maximální požadovaný výkon napájecího zdroje: | Not relevant |
Systémové požadavky
- Zařízení s podporou Bluetooth
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Bezpečnostní pokyny
- Produkt je určený pro soukromé, nekomerční domácí použití.
- Používej produkt výhradně k účelu, ke kterému je určen.
- Děti by měly být pod dohledem, aby si s produktem nehrály.
- Nepoužívej produkt v prostorách, kde nejsou povolena elektronická zařízení.
- Nepokoušej se produkt sám udržovat nebo opravovat. Veškeré údržbové práce přenech odbornému personálu.
- Neotvírej produkt a nepoužívej ho, pokud je poškozený.
- Nekrout kabel a netlač na něj.
- Nepadávej s produktem a nevystavuj ho prudkým nárazům.
- Obalový materiál ihned zlikviduj podle místně platných předpisů o likvidaci odpadu.
- Neprováděj na produktu žádné úpravy. Tím ztrácíš veškerá práva ze záruky.
- Chraň produkt před nečistotami, vlhkostí a přehřátím a používej ho pouze v suchém prostředí.
- Nepoužívej produkt v bezprostřední blízkosti topení, jiných zdrojů tepla nebo na přímém slunci.
- Používej výrobek jen za mírných klimatických podmínek.
- Tento produkt, stejně jako všechny elektrické produkty, nepatří do rukou dětí!
- Nepřekračuj výkonové limity uvedené v technických údajích produktu.
- Nepoužívej produkt ve vlhkém prostředí a vyhýbej se postříkání vodou.
- Při jízdě autem nebo sportovním zařízením se nenech produktem rozptylovat a dávej pozor na dopravní situaci a své okolí.
- Baterie je pevně zabudovaná a nelze ji vyjmout, produkt likviduj jako celek podle zákonných předpisů.
- Nevhazuj baterii ani produkt do ohně.
- Neměň a/nebo neohřívej, nerozebírej ani nepoškozuj baterie/akumulátory.
- Nepoužívej produkt během nabíjení!
Varování - baterie
- Používej pouze vhodné nabíječky nebo USB porty k nabíjení.
- Nepoužívej poškozené nabíječky a obecně je dále neopravuj.
- Nepřebíjej ani nezcela nevybíjej produkt.
- Vyhýbej se skladování, nabíjení a používání při extrémních teplotách a velmi nízkém tlaku vzduchu (např. ve velkých nadmořských výškách).
- Při delším skladování pravidelně dobíjej (minimálně čtvrtletně).
Varování - magnety
- Produkt vytváří magnetická pole. Osoby s kardiostimulátorem by se před použitím tohoto produktu měly poradit s lékařem, zda by to nemohlo ovlivnit funkci kardiostimulátoru.
- Neukládej EC karty nebo podobné karty s magnetickým proužkem v blízkosti nabíjecí krabičky nebo sluchátek. Data na kartách mohou být poškozena nebo vymazána.
Varování - vysoká hlasitost
- Vysoký akustický tlak!
- Hrozí riziko poškození sluchu.
- Aby ses vyhnul ztrátě sluchu, vyhýbej se dlouhodobému poslechu při vysoké hlasitosti.
- Drž hlasitost vždy na rozumné úrovni. Vysoká hlasitost může i při krátkém poslechu způsobit poškození sluchu.
- Používání produktu omezuje vnímání okolních zvuků. Proto během používání neobsluhuj vozidla ani stroje.
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi