Montážní rámeček pro 2x 2,5" SSD a HDD disky do 3,5" pozice
00200759
Pro instalaci 2,5" SSD a HDD disků do jednoho velkého slotu pro 3,5" HDD
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Rozsah použití | |
|---|---|
| Použití | PC |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Plast |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barevný odstín | Černá |
| Produktová řada | Essential Line |
| Barva | Černá |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Velikost pevného disku | 2.5 " |
| Šířka (tělo) | 11.4 cm |
| Výška (tělo) | 2.4 cm |
| Hloubka (tělo) | 10.1 cm |
| Fyzikální vlastnosti | |
|---|---|
| Kvalita | Essential |
Více informací o produktu
- Pro instalaci 2,5" SSD a HDD disků do jednoho velkého slotu pro 3,5" HDD
- Rám z vysoce kvalitního a odolného kovu pro lepší odvádění tepla z pevných disků
- předvrtané otvory v rámu pro volitelné upevnění 80mm ventilátoru
- včetně 12 šroubů pro okamžité montování nebo instalaci do PC
- vhodné a testované pro dva 2,5" pevné disky
- jednoduchá a rychlá montáž
Obsah dodávky
- 1 instalační rám
- 12 šroubů
- 1 rychlý průvodce
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi