MyVoice Advanced, BT mono headset, 2 zařízení, Siri/Google
00184185
Sedíš stísněně u stolu s telefonní sluchátkem zaklíněným mezi ramenem a uchem. Není tedy divu, že tě bolí krk. Právě tady přichází na řadu naše sluchátko „MyVoice Advanced“. Díky náušnímu sluchátku můžeš volat bezdrátově a v pohodě. Ať už v kanceláři, nebo doma.
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Highlights
Silikonové návtuhy ve 3 velikostech
Součástí jsou špunty do uší: dva silikonové návstavce ve třech velikostech (S, M, L) pro jednotlivce, perfektní sedění
Flexibilní háček na uši
Ergonomický háček na ucho se dokonale přizpůsobí vašim uším a tím zajišťuje bezpečné a stabilní uchycení – i při pohybu
Technologie více bodů
Umožňuje připojení headsetu ke dvěma chytrým telefonům současně
Přímý přístup ke Siri a Google Assistant
Podporuje stávající hlasové asistenty Siri a Google Assistant
14 hodin hovoru
Ať už jde o delší rozhovor nebo více hovorů: S 14 hodinami hovoru máte dostatek času na vyjasnění všech obav
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Rozsah použití | |
|---|---|
| Doporučené použití | Smartphone |
| Pro značku | Univerzální |
| Specifické vlastnosti | |
|---|---|
| Bluetooth třída | Class 2 |
| Bluetooth verze | 5.3 |
| Frekvenční pásmo | 2402-2480 MHz |
| Frekvenční rozsah sluchátek | 20 Hz - 20 kHz |
| Frekvenční rozsah mikrofonu | 100 Hz - 10 kHz |
| Impedance sluchátek | 16 Ω |
| Impedance mikrofonu | 200 Ω |
| Technologie | MultiPoint (spárování s více zařízeními současně) |
| Přenosová vzdálenost | 10 m |
| WBCV | >75 mV |
| Napájení | |
|---|---|
| Doba nabíjení v hodinách | 2 h |
| Způsob nabíjení | USB-C zásuvka |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barevný odstín | Černá |
| Barva | Černá |
| Barva | Černá |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Průměr reproduktoru | 10 mm |
| Hmotnost | 12 g |
| Fyzikální vlastnosti | |
|---|---|
| Provedení | Mono |
| Design | Ušní klip |
| Doplňkové vlastnosti | Hlasové ovládání |
| Citlivost sluchátek | 114 dB |
| Citlivost mikrofonu | -42 dB +/- 1 dB |
| Max. doba hovoru | 14 h |
| Max. doba přehrávaní hudby | 20 h |
| Max. Standby | 250 h |
| Umístění mikrofonu | Integrovaný mikrofon |
| Směrová charakteristika mikrofonu | Všesměrová |
| Hlasový asistent | Apple Siri Google Assistant |
| Kompatibilní bluetooth profily | A2DP V1.3 HFP V1.7 AVRCP V1.6 |
| Další funkce | Ovládání hlasitosti QuickPair Ovládání hovorů tlačítkem Hlasové ovládání |
Více informací o produktu
- Bluetooth mono náhlavní souprava pro pohodlné a dlouhotrvající telefonování
- Extra dlouhá pohotovostní doba: 250 hodin, není potřeba neustále dobíjet, když se nepoužívá
- Funkce chytrého telefonu lze ovládat pomocí multifunkčního tlačítka (např. přijmout / uskutečnit / odmítnout hovor / vytočit poslední číslo)
- Funkce ovládání hudby (přehrát/pauza)
- Hlasitost lze ovládat přímo na sluchátku nebo přes hlasového asistenta
- Odnímatelné náušníky
- Stav nabití lze zkontrolovat na zařízeních iOS a Android (pokud zařízení tuto funkci podporuje)
- Váha: 12 g
Obsah dodávky
- 1 mono Bluetooth headset "MyVoice Advanced"
- 3 náušníky v různých velikostech (S/M/L)
- 1 náušnice
- 1 rychlý průvodce
- 1 bezpečnostní pokyny

| Informace o nabíjecím adaptéru: | |
|---|---|
| Napájecí adaptér v dodávce: | Ne |
| USB PD: | Ne |
| Požadovaný minimální výkon napájecího zdroje: | 1.0 W |
| Maximální požadovaný výkon napájecího zdroje: | 1.0 W |
Systémové požadavky
- Zařízení s podporou Bluetooth
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Bezpečnostní pokyny
- Produkt je určený pro soukromé, nekomerční domácí použití.
- Produkt používej výhradně k účelu, ke kterému je určený.
- Děti by měly být pod dohledem, aby si s produktem nehrály.
- Nepoužívej produkt v oblastech, kde nejsou povolena elektronická zařízení.
- Nepokoušej se produkt sám udržovat nebo opravovat. Veškeré údržbářské práce přenech odbornému personálu.
- Produkt neotvírej a nepoužívej ho, pokud je poškozený.
- Kabel neohýbej a nekrč.
- Produkt nenechávej spadnout a nevystavuj ho silným otřesům.
- Obalový materiál ihned zlikviduj podle místně platných předpisů o likvidaci odpadu.
- Na produktu neprováděj žádné úpravy. Tím ztrácíš veškerá práva záruky.
- Chraň produkt před nečistotami, vlhkostí a přehřátím a používej ho pouze v suchém prostředí.
- Produkt nepoužívej v bezprostřední blízkosti topení, jiných zdrojů tepla nebo na přímém slunci.
- Používej výrobek pouze za mírných klimatických podmínek.
- Tento produkt, stejně jako všechny elektrické produkty, nepatří do rukou dětí!
- Produkt nepoužívej mimo výkonové limity uvedené v technických údajích.
- Produkt nepoužívej ve vlhkém prostředí a vyhýbej se stříkající vodě.
- Při jízdě autem nebo na sportovním zařízení se nenech produktem rozptylovat a dávej pozor na dopravní situaci a okolí.
- Baterie je pevně zabudovaná a nelze ji vyjmout, produkt zlikviduj jako celek podle zákonných předpisů.
- Nevhazuj baterii ani produkt do ohně.
- Neměň, nedeformuj, nepřehřívej ani nerozebírej baterie/akumulátory.
- Produkt nepoužívej během nabíjení!
Varování
- Kompletní dlouhý návod je k dispozici na této internetové adrese: support.hama.com/00184185
Varování – baterie
- Používej pouze vhodné nabíječky nebo USB porty k nabíjení.
- Poškozené nabíječky nebo USB porty už nepoužívej a nepokoušej se je opravovat.
- Produkt nepřebíjej ani nepodbíjej.
- Vyhýbej se skladování, nabíjení a používání při extrémních teplotách a velmi nízkém tlaku vzduchu (např. ve velkých nadmořských výškách).
- Při delším skladování pravidelně dobíjej (minimálně čtvrtletně).
Varování – magnety
- Produkt vytváří magnetická pole. Osoby s kardiostimulátorem by se před použitím tohoto produktu měly poradit s lékařem, zda by funkce kardiostimulátoru mohla být tímto ovlivněna.
- Neukládej platební karty s magnetickým proužkem nebo podobné karty v blízkosti nabíjecí krabičky nebo sluchátek. Data na kartách mohou být poškozena nebo smazána.
Varování – vysoká hlasitost
- Vysoký akustický tlak!
- Hrozí riziko poškození sluchu.
- Aby ses vyhnul ztrátě sluchu, vyhýbej se dlouhodobému poslechu při vysoké hlasitosti.
- Drž hlasitost vždy na rozumné úrovni. Vysoká hlasitost může i při krátkodobém poslechu způsobit poškození sluchu.
- Používání produktu omezuje vnímání okolních zvuků. Proto během používání neřiď vozidla ani stroje.
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi