Nabíjecí kabel "Fabric", USB-C - USB-C, 1 m, nylon, oranžová
00201727
Pružné a extrémně odolné: USB-C kabely z pleteného nylonu jsou opravdoví gladiátoři mezi kabely. Ideálně vybavené pro časté přemisťování!
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Highlights
Funkce rychlého nabíjení
Kvalitní rychlý nabíjecí kabel: v kombinaci s rychlou nabíječkou můžete nabíjet svůj mobilní telefon maximální rychlostí
Univerzálně použitelné
Maximální kompatibilita pro všechny mobilní telefony, tablety a další zařízení s USB-C portem
Rychlý přenos dat
Datový kabel s rychlostí až 480 Mbps pro vysokorychlostní přenos dat
Ultra-tenký konektor
Ultra-tenká zástrčka: tenký design kompatibilní se všemi ochrannými pouzdry a ideální pro úzké nabíjecí zásuvky, například v autě
Vysoce flexibilní kabel
Flexibilní nabíjecí kabel: bez uzlů, snadné skladování a extrémně flexibilní – s odolnou vnější vrstvou z pleteného nylonu
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Rozsah použití | |
|---|---|
| Doporučené použití | Smartphone |
| Použití | Smartphone |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Nylon Silikon |
| Specifické vlastnosti | |
|---|---|
| Max. přenosová rychlost | 480 Mbit/s |
| Max. výkon | 60 W |
| Typ stínění | Stíněný |
| Max. přenášený proud | 3 A |
| Max. napětí | 20 V |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barevný odstín | Oranžová |
| Barva | Oranžová |
| Barva | Oranžová |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Rozměr - délka | 1 m |
| Fyzikální vlastnosti | |
|---|---|
| Doplňkové vlastnosti | Poniklované kontakty Non-rotating |
| Další funkce | Non-rotating |
Více informací o produktu
- Zvláště odolný a velmi flexibilní USB kabel pro nabíjení a synchronizaci smartphonů a tabletů - na cestách, doma, v kanceláři i v domácí kanceláři
Obsah dodávky
- 1 nabíjecí kabel „Fabric“
Informace pro spotřebitele
Výhody funkce rychlého nabíjení lze využít pouze v kombinaci s vhodnou nabíječkou s Power Delivery (PD). Podívej se prosím do návodu k použití svého zařízení, na web výrobce nebo na internet, abys zjistil, zda tvé zařízení podporuje rychlé nabíjení přes Power Delivery (PD).
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi





