Nabíječka, 2x USB-A, 12 W, černá
00201971
Nabíjecí adaptér pro současné napájení až dvou zařízení (např. 2 smartphony) přes zásuvku
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Highlights
Rychlé nabíjení více zařízení
Ideální pro současné a rychlé nabíjení několika zařízení přes USB
Nabíjení úsporné na baterii
Optimalizovaný nabíjecí proces šetří baterii a tím prodlužuje životnost
Automatická detekce zařízení
Připojená zařízení jsou automaticky detekována a optimálně nabíjena
Bezpečný nabíjecí proces
Inteligentní čipset pro bezpečné nabíjení: ochrana proti přetížení, přetížení a zkratu, integrované obvody s teplotní ochranou
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Rozsah použití | |
|---|---|
| Doporučené použití | Smartphone |
| Specifické vlastnosti | |
|---|---|
| Vstupní napětí do | 240 V |
| Vstupní napětí od | 100 V |
| Nabíjecí technologie | Žádné |
| Napájení | |
|---|---|
| Max. výstupní výkon | 12 W |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barevný odstín | Černá |
| Barva | Černá |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Šířka (tělo) | 4.6 cm |
| Výška (tělo) | 4.5 cm |
| Hloubka (tělo) | 2.3 cm |
| Fyzikální vlastnosti | |
|---|---|
| Typ | USB nabíječka |
Více informací o produktu
- Nabíjecí adaptér pro současné napájení až dvou zařízení (např. 2 smartphony) přes zásuvku
- Na cesty: malý a lehký USB napájecí zdroj, vejde se do každé tašky a příručního zavazadla
- Kompaktní design nezabírá ostatní zásuvky
- Zaručuje maximální rychlost nabíjení s optimalizací pro dané zařízení
- Maximální nabíjecí proud 12 W pro rychlé nabíjení
- Napájení 100 - 240 V vhodné pro celosvětové použití ve spojení se zeměpisně specifickým adaptérem
Obsah dodávky
- 1 nabíječka
- 1 uživatelská příručka
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi



















