Náhlavní souprava on-ear pro bezdrátové telefony, 2,5mm jack
00201157
Pohodlný náhlavní headset pro připojení k bezdrátovému telefonu
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Highlights
Flexibilní mikrofonní rameno
Flexibilní mikrofonní rameno umožňuje pohodlné a optimální umístění
Ovládání hlasitosti na kabelu
Pohodlné ovládání hlasitosti na kabelu
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Rozsah použití | |
|---|---|
| Doporučené použití | Pevná linka |
| Vhodné pro | Bezdrátový telefon |
| Specifické vlastnosti | |
|---|---|
| Frekvenční rozsah sluchátek | 20 Hz - 20 kHz |
| Frekvenční rozsah mikrofonu | 100 - 20000 Hz |
| Impedance sluchátek | 2200 Ω |
| Impedance mikrofonu | 2200 Ω |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barevný odstín | Stříbrná Černá |
| Produktová řada | Essential Line |
| Barva | Stříbrná Černá |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Délka kabelu | 1.2 m |
| Fyzikální vlastnosti | |
|---|---|
| Provedení | Mono |
| Design | Sluchátka |
| Citlivost sluchátek | 115 dB +/-3 dB |
| Citlivost mikrofonu | -32 dB +/- 3 dB |
| Umístění mikrofonu | Nastavitelné rameno s mikrofonem |
| Směrová charakteristika mikrofonu | Všesměrová |
| Další funkce | Ovládání hlasitosti |
Více informací o produktu
- Pohodlný náhlavní headset pro připojení k bezdrátovému telefonu
- nastavitelné hlavové pásky, díky nimž je nošení velmi pohodlné
- křišťálově čistá zvuková kvalita
- nositelné na pravé i levé straně
- kompaktní konektor, snadno použitelný i v hluboko umístěných zásuvkách
- klip na kabelu pro snadné a bezpečné připevnění na oblečení
Obsah dodávky
- 1 náhlavní sada na jedno ucho
- 1 návod k použití
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Bezpečnostní pokyny
- Produkt je určený pro soukromé, nekomerční domácí použití.
- Chraň produkt před nečistotami, vlhkostí a přehřátím a používej ho jen v suchých prostorách.
- Nenechávej produkt spadnout a nevystavuj ho prudkým otřesům.
- Polož všechny kabely tak, aby nepředstavovaly nebezpečí zakopnutí.
- Nekrč a neškrt kabel.
- Neotvírej produkt a nepoužívej ho, pokud je poškozený.
- Neprováděj na zařízení žádné úpravy. Tím ztrácíš veškerá práva záruky.
- Okamžitě zlikviduj obalový materiál podle místních platných předpisů o likvidaci odpadu.
- Udržuj děti rozhodně dál od obalového materiálu, hrozí nebezpečí udušení.
Varování – vysoká hlasitost
- Používání produktu ti omezuje vnímání okolních zvuků. Proto během používání neřiď žádná vozidla ani stroje.
- Drž hlasitost vždy na rozumné úrovni. Vysoké hlasitosti mohou i při krátkodobém použití způsobit poškození sluchu.
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi
