Náhlavní stereo sluchátka "HK-229"
00116806
Ideální pro MP3 přehrávače
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Highlights
Zlacený plug
Pozlacený konektor s nízkým kontaktním odporem pro bezpečný přenos signálu
Super Bass Power
Super basový výkon pro silné basy
Jednostranné vedení kabelů
Jednostranné vedení kabelů pro pohodlné nošení bez nepořádku
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Rozsah použití | |
|---|---|
| Doporučené použití | Mobilní hudba |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Plast |
| Specifické vlastnosti | |
|---|---|
| Frekvenční rozsah | 20 Hz - 20 kHz |
| Impedance | 24 Ω |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barevný odstín | Stříbrná |
| Série | HK-229 |
| Barva | Stříbrná |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Průměr reproduktoru | 30 mm |
| Délka kabelu | 1.5 m |
| Fyzikální vlastnosti | |
|---|---|
| Provedení | Stereo |
| Design | On-Ear |
| Citlivost | 103 dB/mW |
Více informací o produktu
- Ideální pro MP3 přehrávače
Obsah dodávky
- 1 pár stereo sluchátek na uši "HK-229"
- Návod k obsluze
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Bezpečnostní pokyny
Varování – Vysoká hlasitost
- Používání produktu omezuje tvé vnímání okolních zvuků.
- Proto během používání neřiď žádná vozidla ani stroje.
- Vždy udržuj hlasitost na rozumné úrovni.
- Vysoká hlasitost může i při krátkém vystavení způsobit poškození sluchu.
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi

















