Nástěnné hodiny "Barbados", quartzové, bez tikání, Ø 30 cm, šedozelené
00185886
Křemenné hodiny s analogovým zobrazením času
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Highlights
Pohyb s nízkou šumovou vrstvou
Pohyb s nízkým šumem díky plazejícímu se použitému pohybu
Bez plastů
Balení s čistým svědomím: Naše obaly jsou 100% bez plastů – tak snižujeme množství plastového odpadu
FSC
FSC-certifikace: Papír, karton a karton v našich obalech pocházejí z udržitelného lesního hospodaření – takto využíváme dřevo jako surovinu způsobem, který šetří zdroje
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál pláště | Kov |
| Napájení | |
|---|---|
| Počet baterií | 1 |
| Typ baterie | AA (Mignon) |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barva ciferníku | Šedá Zelená |
| Barva krytu | Šedá Zelená |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Průměr | 30 cm |
| Hmotnost | 270 g |
| Rozměr - šířka | 30 cm |
| Rozměr - hloubka | 1 cm |
| Rozměr - výška | 30 cm |
| Fyzikální vlastnosti | |
|---|---|
| Provedení | Nástěnné hodiny |
| Doplňkové vlastnosti | Tiché, nehlučné |
| Provozový režim | Manuální |
| Displej | Analogový |
Více informací o produktu
- Křemenné hodiny s analogovým zobrazením času
- Elegantní nástěnné hodiny z kovu s neobvyklým vzhledem větráku
- Minimalistický styl dělá z hodin poutač pro jakoukoli místnost, například kuchyň, obývací pokoj nebo pracovnu
- Hodinová a minutová ručička
Obsah dodávky
- 1 nástěnné hodiny „Barbados“
- 1 baterie AA Mignon
- 1 návod k použití
Informace pro spotřebitele
Plynulý pohyb sekundové ručičky zajišťuje, že není slyšet žádné tikání, a hodiny vydávají pouze tiché bzučení.
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Bezpečnostní pokyny
- Produkt je určený pro soukromé, nekomerční domácí použití.
- Používej produkt výhradně k účelu, ke kterému je určen.
- Nepoužívej produkt v bezprostřední blízkosti topení, jiných zdrojů tepla nebo na přímém slunečním světle.
- Nepoužívej produkt mimo výkonové limity uvedené v technických údajích.
- Neotvírej produkt a nepokračuj v používání, pokud je poškozený.
- Nesnaž se produkt sám udržovat nebo opravovat. Veškeré údržbové práce přenech odbornému personálu.
- Tento produkt není určen k používání osobami, včetně dětí, s omezenými fyzickými, smyslovými nebo mentálními schopnostmi nebo nedostatkem zkušeností či znalostí, pokud nejsou pod dohledem osoby odpovědné za jejich bezpečnost nebo pokud od ní neobdržely pokyny k používání produktu.
- Používej výrobek pouze za mírných klimatických podmínek.
- Chraň produkt před nečistotami, vlhkostí a přehřátím a používej ho pouze v suchém prostředí.
- Nepoužívej produkt v prostorách, kde nejsou povoleny elektronické přístroje.
- Nenechávej produkt spadnout a nevystavuj ho silným otřesům.
- Neprováděj žádné úpravy na produktu. Tím ztratíš veškerá práva záruky.
- Udržuj děti zcela mimo dosah obalového materiálu, hrozí nebezpečí udušení.
- Obalový materiál ihned zlikviduj podle místně platných předpisů o likvidaci odpadu.
Varování – baterie
- Vždy dodržuj správnou polaritu (značení + a -) baterií a vkládej je podle toho. Nedodržení může způsobit únik nebo výbuch baterií.
- Používej pouze baterie odpovídající uvedenému typu. Poznamenej si pokyny k výběru správných baterií uvedené v návodu k použití zařízení pro pozdější nahlédnutí.
- Před vložením baterií očisti kontakty baterií i protikontakty.
- Nedovol dětem měnit baterie bez dozoru.
- Vyměňuj všechny baterie v sadě současně.
- Nemíchej staré a nové baterie ani baterie různých typů nebo výrobců.
- Vyjmi baterie z produktů, které delší dobu nepoužíváš (pokud nejsou určeny pro nouzové použití).
- Nezkratovávej baterie.
- Nenabíjej baterie.
- Nevhazuj baterie do ohně a nezahřívej je.
- Nikdy baterie neotvírej, nepoškozuj, nepolykaj a nenechávej je uniknout do životního prostředí. Mohou obsahovat toxické a ekologicky škodlivé těžké kovy.
- Vyhýbej se skladování, nabíjení a používání baterií při extrémních teplotách a velmi nízkém tlaku vzduchu (např. ve velkých nadmořských výškách).
- Dávej pozor, aby baterie s poškozeným pouzdrem nepřišly do styku s vodou.
- Uchovávej baterie mimo dosah dětí.
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi