Nástěnné hodiny "Formentera", Ø 35 cm, bez tikání, černá/bílá
00185875
Křemenné hodiny s analogovým zobrazením času
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Highlights
Pohyb s nízkou šumovou vrstvou
Pohyb s nízkým šumem díky plazejícímu se použitému pohybu
Zobrazení s extra velkým časem
Díky extra velkému časovému displeji na první pohled poznáte, kolik je hodin
FSC
FSC-certifikace: Papír, karton a karton v našich obalech pocházejí z udržitelného lesního hospodaření – takto využíváme dřevo jako surovinu způsobem, který šetří zdroje
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál krytu | Sklo |
| Materiál pláště | Plast |
| Napájení | |
|---|---|
| Počet baterií | 1 |
| Typ baterie | AA (Mignon) |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barva ciferníku | Bílá |
| Barva krytu | Černá |
| Ukazatel sekund | Sekundová ručička |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Průměr | 35 cm |
| Hmotnost | 950 g |
| Rozměr - šířka | 35 cm |
| Rozměr - hloubka | 4 cm |
| Rozměr - výška | 35 cm |
| Fyzikální vlastnosti | |
|---|---|
| Provedení | Nástěnné hodiny |
| Doplňkové vlastnosti | Tiché, nehlučné |
| Provozový režim | Manuální |
| Displej | Analogový |
Více informací o produktu
- Křemenné hodiny s analogovým zobrazením času
- Extra velký bílý ciferník s arabskými číslicemi
- Ručičky hodin, minut a sekund
Obsah dodávky
- 1 nástěnné hodiny "Formentera"
- 1 baterie AA Mignon
- 1 návod k použití
Informace pro spotřebitele
Plynulý pohyb sekundové ručičky zajišťuje, že není slyšet žádné tikání, a hodiny vydávají pouze tiché bzučení.
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Bezpečnostní pokyny
- Produkt je určený pro soukromé, nekomerční domácí použití.
- Používej produkt výhradně k účelu, ke kterému je určen.
- Nevystavuj produkt provozu v bezprostřední blízkosti topení, jiných zdrojů tepla nebo na přímém slunečním světle.
- Nepoužívej produkt mimo výkonové limity uvedené v technických datech.
- Tento produkt, stejně jako všechny elektrické produkty, nepatří do rukou dětí!
- Chraň produkt před nečistotami, vlhkostí a přehřátím a používej ho pouze v suchém prostředí.
- Nepoužívej produkt v oblastech, kde nejsou elektronické produkty povoleny.
- Nenechávej produkt spadnout a nevystavuj ho silným otřesům.
- Neprováděj na produktu žádné úpravy. Tím ztrácíš veškerá práva na záruku.
- Drž děti rozhodně dál od obalového materiálu, hrozí nebezpečí udušení.
- Obalový materiál ihned zlikviduj podle místně platných předpisů o likvidaci odpadu.
- Neotvírej produkt a nepoužívej ho, pokud je poškozený.
- Nesnaž se produkt sám servisovat nebo opravovat. Veškeré údržbářské práce přenech odbornému personálu.
- Používej výrobek jen za mírných klimatických podmínek.
Varování – baterie
- Důsledně dodržuj správnou polaritu baterií (označení + a -) a vlož je podle toho. Při nedodržení hrozí riziko úniku nebo výbuchu baterií.
- Používej pouze baterie odpovídající uvedenému typu. Ulož si pokyny pro správný výběr baterií z návodu k obsluze pro pozdější použití.
- Před vložením baterií vyčisti kontakty baterií i protikontakty.
- Nedovol dětem měnit baterie bez dozoru.
- Vyměňuj všechny baterie v sadě najednou.
- Nemíchej staré a nové baterie ani baterie různých typů či výrobců.
- Vyjmi baterie z výrobků, které delší dobu nepoužíváš (pokud nejsou určeny pro nouzové použití).
- Nezkratovávej baterie.
- Nenabíjej baterie.
- Nevhazuj baterie do ohně a nezahřívej je.
- Nikdy baterie neotvírej, nepoškozuj, nepolykaj a nenech je uniknout do životního prostředí. Mohou obsahovat toxické a ekologicky škodlivé těžké kovy.
Varování – baterie
- Ihned vyjmi a zlikviduj použité baterie z produktu.
- Vyhýbej se skladování, nabíjení a používání při extrémních teplotách a extrémně nízkém tlaku vzduchu (např. ve velkých nadmořských výškách).
- Dávej pozor, aby baterie s poškozeným obalem nepřišly do styku s vodou.
- Uchovávej baterie mimo dosah dětí.
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi