Nástěnné hodiny "Malta", Ø 25 cm, teploměr/hygrometr, tiché, černé
00185868
Quartzové hodiny s analogovým zobrazením času, teploty a okolní vlhkosti
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Highlights
Pohyb s nízkou šumovou vrstvou
Pohyb s nízkým šumem díky plazejícímu se použitému pohybu
Vlhkoměr
Zobrazení vlhkosti pro interiéry
FSC
FSC-certifikace: Papír, karton a karton v našich obalech pocházejí z udržitelného lesního hospodaření – takto využíváme dřevo jako surovinu způsobem, který šetří zdroje
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál krytu | Sklo |
| Materiál pláště | Plast |
| Napájení | |
|---|---|
| Počet baterií | 1 |
| Typ baterie | AA (Mignon) |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barva ciferníku | Bílá |
| Barva krytu | Černá |
| Ukazatel sekund | Sekundová ručička |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Průměr | 25 cm |
| Hmotnost | 420 g |
| Rozměr - šířka | 25 cm |
| Rozměr - hloubka | 4 cm |
| Rozměr - výška | 25 cm |
| Fyzikální vlastnosti | |
|---|---|
| Provedení | Nástěnné hodiny |
| Doplňkové vlastnosti | Tiché, nehlučné |
| Provozový režim | Manuální |
| Displej | Analogový |
| Další funkce | Vlhkoměr (0% až 100%) Teploměr (-30°C až +50°C) |
Více informací o produktu
- Quartzové hodiny s analogovým zobrazením času, teploty a okolní vlhkosti
- Bílý ciferník s arabskými číslicemi
- hodinová, minutová a sekundová ručička
Teploměr:
- Měřicí rozsah: -30 °C až +50 °C
Vlhkoměr:
- Měřicí rozsah: 0 % až 100 %
Obsah dodávky
- 1 nástěnné hodiny „Malta“
- 1 baterie AA Mignon
- 1 návod k použití
Informace pro spotřebitele
Plynulý pohyb sekundové ručičky zajišťuje, že není slyšet žádné tikání, a hodiny vydávají pouze tiché bzučení.
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Bezpečnostní pokyny
- Produkt je určený pro soukromé, nekomerční domácí použití.
- Používej produkt výhradně k účelu, ke kterému je určený.
- Nepoužívej produkt v bezprostřední blízkosti topení, jiných zdrojů tepla nebo na přímém slunečním světle.
- Chraň produkt před špínou, vlhkostí a přehřátím a používej ho pouze v suchém prostředí.
- Nepoužívej produkt v prostorách, kde nejsou povoleny elektronické přístroje.
- Nenechávej produkt spadnout a nevystavuj ho silným otřesům.
- Neprováděj na produktu žádné úpravy. Tím ztrácíš veškeré nároky na záruku.
- Udržuj děti zcela mimo dosah obalového materiálu, hrozí nebezpečí udušení.
- Obalový materiál ihned zlikviduj podle místně platných pravidel likvidace odpadu.
- Nepoužívej produkt mimo jeho výkonové limity uvedené v technických údajích.
- Neotvírej produkt a pokud je poškozený, nepoužívej ho dál.
- Nepokoušej se produkt sám udržovat nebo opravovat. Veškeré servisní práce přenech odbornému personálu.
- Tento produkt nepatří, stejně jako všechny elektrické přístroje, do rukou dětí!
- Používej výrobek jen za mírných klimatických podmínek.
Varování – baterie
- Vždy dbej na správnou polaritu (označení + a -) baterií a vlož je odpovídajícím způsobem. Nedodržení může vést k úniku nebo výbuchu baterií.
- Používej pouze baterie odpovídající uvedenému typu. Ulož si informace o správném výběru baterií z návodu k použití pro pozdější použití.
- Před vložením baterií očisti kontakty baterií i protikontakty.
- Nedovol dětem měnit baterie bez dozoru.
- Vyměňuj vždy všechny baterie v sadě najednou.
- Nemíchej staré a nové baterie, ani baterie různých typů nebo výrobců.
- Vyjmi baterie z výrobků, které delší dobu nepoužíváš (pokud nejsou určeny pro nouzové použití).
- Neukracuj baterie.
- Nenabíjej baterie.
- Nevhazuj baterie do ohně a nezahřívej je.
- Nikdy baterie neotvírej, nepoškozuj, nepolykaj a nedovol, aby se dostaly do životního prostředí. Mohou obsahovat jedovaté a ekologicky škodlivé těžké kovy.
- Vyjmi a okamžitě zlikviduj vybité baterie z produktu.
- Vyhýbej se skladování, nabíjení a používání při extrémních teplotách a extrémně nízkém tlaku vzduchu (například ve velkých nadmořských výškách).
- Dávej pozor, aby baterie s poškozeným obalem nepřišly do kontaktu s vodou.
- Uchovávej baterie mimo dosah dětí.
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi