Nástěnné hodiny "Sicílie", quartz, tiché, Ø 30 cm, černá/stříbrná
00185879
Křemenné hodiny s analogovým zobrazením času
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Highlights
Pohyb s nízkou šumovou vrstvou
Pohyb s nízkým šumem díky plazejícímu se použitému pohybu
FSC
FSC-certifikace: Papír, karton a karton v našich obalech pocházejí z udržitelného lesního hospodaření – takto využíváme dřevo jako surovinu způsobem, který šetří zdroje
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál krytu | Sklo |
| Materiál pláště | Plast |
| Napájení | |
|---|---|
| Počet baterií | 1 |
| Typ baterie | AA (Mignon) |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barva ciferníku | Stříbrná Černá |
| Barva krytu | Stříbrná |
| Ukazatel sekund | Sekundová ručička |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Průměr | 30 cm |
| Hmotnost | 586 g |
| Rozměr - šířka | 30 cm |
| Rozměr - hloubka | 4 cm |
| Rozměr - výška | 30 cm |
| Fyzikální vlastnosti | |
|---|---|
| Provedení | Nástěnné hodiny |
| Doplňkové vlastnosti | Tiché, nehlučné |
| Provozový režim | Manuální |
| Displej | Analogový |
Více informací o produktu
- Křemenné hodiny s analogovým zobrazením času
- Stylový stříbrno-černý ciferník z hliníku dělá z hodinek skutečný poutač v každé místnosti, například v kuchyni, obýváku nebo koupelně
- hodinová, minutová a sekundová ručička
Obsah dodávky
- 1 nástěnné hodiny „Sicily“
- 1 baterie AA Mignon
- 1 návod k použití
Informace pro spotřebitele
Plynulý pohyb sekundové ručičky zajišťuje, že není slyšet žádné tikání, a hodiny vydávají pouze tiché bzučení.
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Bezpečnostní pokyny
- Produkt je určený pro soukromé, nekomerční domácí použití.
- Používej produkt výhradně k účelu, ke kterému je určen.
- Chraň produkt před nečistotami, vlhkostí a přehřátím a používej ho pouze v suchém prostředí.
- Nepoužívej produkt v bezprostřední blízkosti topení, jiných zdrojů tepla nebo na přímém slunci.
- Nepoužívej produkt v oblastech, kde nejsou povoleny elektronické přístroje.
- Nenechávej produkt spadnout a nevystavuj ho prudkým otřesům.
- Nesnaž se produkt sám opravovat nebo servisovat. Veškeré údržbářské práce přenech odbornému personálu.
- Nepokládej produkt blízko rušivých polí, kovových rámů, počítačů, televizorů apod. Elektronická zařízení a okenní rámy mohou negativně ovlivnit funkci produktu.
- Neprováděj na produktu žádné úpravy. Ztratíš tím veškerá nároková práva na záruku.
- Drž děti rozhodně dál od obalového materiálu, hrozí nebezpečí udušení.
- Obalový materiál ihned zlikviduj podle místně platných předpisů o odpadech.
- Nepoužívej produkt mimo výkonové limity uvedené v technických údajích.
- Neotvírej produkt a pokud je poškozený, nepoužívej ho dál.
- Tento produkt, stejně jako všechny elektrické výrobky, nepatří do rukou dětí!
- Používej výrobek jen za mírných klimatických podmínek.
Varování – baterie
- Důsledně dodržuj správnou polaritu (označení + a -) baterií a vlož je správně. Nedodržení může vést k úniku nebo výbuchu baterií.
- Používej pouze baterie typu uvedeného v návodu. Poznamenej si rady pro správný výběr baterií uvedené v návodu k zařízení pro pozdější použití.
- Před vložením baterií očisti kontakty baterií a protikontakty.
- Nedovol dětem měnit baterie bez dozoru.
- Vyměňuj vždy všechny baterie v sadě současně.
- Nemíchej staré a nové baterie, ani baterie různých typů nebo výrobců.
- Vyjmi baterie z výrobků, které delší dobu nepoužíváš (pokud nejsou určeny pro nouzové použití).
- Neukratuj baterie.
- Baterie nenabíjej.
- Nevhazuj baterie do ohně a nezahřívej je.
- Nikdy baterie neotvírej, nepoškozuj, nepolykaj a nenechávej je uniknout do životního prostředí. Mohou obsahovat toxické a ekologicky škodlivé těžké kovy.
- Vyjmi a ihned zlikviduj vybitý baterie z produktu.
- Vyhýbej se skladování, nabíjení a používání baterií při extrémních teplotách a extrémně nízkém tlaku vzduchu (např. ve velkých nadmořských výškách).
- Dávej pozor, aby baterie s poškozeným obalem nepřišly do kontaktu s vodou.
- Uchovávej baterie mimo dosah dětí.
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi