Nástěnný držák reproduktoru pro Sonos Era 100/300, naklápěcí, otočný, černý
00220895
Pro upevnění Sonos Era 100/Era 300 na zeď, pro dokonale zarovnaný zvukový zážitek a perfektní příjem hlasových příkazů
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Highlights
Součástí je montážní materiál
Vše je součástí balení: Díky široké nabídce montážních doplňků včetně vysoce kvalitních kolíků Fischer můžete začít hned
Prostorové umístění
Perfektní umístění reproduktoru pro optimální zvukový zážitek
Bez plastů
Balení s čistým svědomím: Naše obaly jsou 100% bez plastů – tak snižujeme množství plastového odpadu
FSC
FSC-certifikace: Papír, karton a karton v našich obalech pocházejí z udržitelného lesního hospodaření – takto využíváme dřevo jako surovinu způsobem, který šetří zdroje
Fully movable speaker mount
Enjoy sound from every angle: this speaker mount adapts to your individual needs thanks to the ball head - whether swivelling or tilting - this is how home entertainment works with full sound enjoyment
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Rozsah použití | |
|---|---|
| Doporučená velikost obrazovky | Bez specifikace |
| Vhodné pro | Reproduktor |
| Varianta | Naklápěcí Otočný |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Plast Ocel Hliník |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barevný odstín | Černá |
| Barva | Černá |
| Barva | Černá |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Vnější šířka | 6.8 cm |
| Vnější výška | 6 cm |
| Velikost obrazovky | Bez specifikace |
| VESA standard | Bez specifikace |
| Fyzikální vlastnosti | |
|---|---|
| Provedení | Audio |
| Max. zátěž | 5 kg |
Více informací o produktu
- Pro upevnění Sonos Era 100/Era 300 na zeď, pro dokonale zarovnaný zvukový zážitek a perfektní příjem hlasových příkazů
- praktický nástěnný držák vhodný pro Sonos Era 100/Era 300
- naklápěcí: plynule od +40° do -60° (Sonos Era 100)/od +30° do -60° (Sonos Era 300)
- otočný: o +/-85° (Sonos Era 100)/+/-35° (Sonos Era 300)
- decentní a elegantní design, který se harmonicky a nenápadně začlení do každé místnosti
- výřez na zadní straně nástěnného držáku reproduktoru umožňuje pořádek v kabeláži
Obsah dodávky
- 1 držák na reproduktor na zeď
- Montážní materiál včetně Fischer hmoždinek
- 1 návod k instalaci
Informace pro spotřebitele
K namontování Sonos Era 300 potřebuješ upevnění, které je součástí balení.
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Bezpečnostní pokyny
- Vezmi na vědomí, že dodané hmoždinky jsou schválené pouze pro betonové a plné cihlové zdi.
- Pro jiné materiály a konstrukční typy stěn určených k instalaci si zajisti vhodný montážní materiál v odborném obchodě.
- V případě pochybností se pro montáž tohoto produktu obrať na kvalifikované odborníky a nepokoušej se o montáž sám!
- Při montáži dávej pozor, aby nedošlo ke stlačení nebo poškození elektrických vedení.
- Produkt neinstaluj na místech, kde by se mohli pohybovat lidé.
- Po montáži produktu a upevnění zátěže zkontroluj dostatečnou pevnost a provozní bezpečnost.
- Tato kontrola by se měla pravidelně opakovat (alespoň čtvrtletně).
- Dávej pozor, aby nebyla překročena maximální přípustná nosnost produktu a aby nebyla připevněna zátěž přesahující maximální povolené rozměry.
- Dávej pozor, aby produkt nebyl zatěžován asymetricky.
- Dodržuj bezpečnostní odstup kolem připevněné zátěže (v závislosti na modelu).
- V případě poškození produktu okamžitě odstraň připevněnou zátěž a produkt dál nepoužívej.
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi