Negativové obaly, pergamen, 10 pásků po 4 negativy, 24x36 mm, 25 ks.
00002252
Pouzdra pro trvalé a jasné archivování malých negativů
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Pergamen matný (PER) |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barevný odstín | Průhledná |
| Barva | Průhledná |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Šířka listu | 250 mm |
| Délka listu | 315 mm |
| Fyzikální vlastnosti | |
|---|---|
| Možnost zakládání | Pořadač A4 |
| Počet negativů v obalu | 40 |
| Provedení | Negative Sleeve |
| Tloušťka fólie | 35g/qm |
Více informací o produktu
- Pouzdra pro trvalé a jasné archivování malých negativů
- Bezpečné uložení: ochrana tvých cenných negativů před vnějšími vlivy, jako je prach, světlo a vlhkost
- Individuální uložení: seskupování negativů podle témat, například
- Uspořádané uložení: jeden pásek na kapsu, plněný ze strany
- Lepší viditelnost než v běžných obálkách na fototisky
- Snadné plnění: jednotlivé stránky se snímky jsou posunuty tak, aby se pásky daly snadno zasunout
- Pro 10 filmových pásků s 4 malými negativy formátu 24 x 36 mm
- Pro typ filmu 135
- Archivní okraj s eurootvory: pro pořadače s dvěma nebo čtyřmi otvory
Obsah dodávky
- 25 negativních obalů
- 1 obsahová stránka
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi