Negativové obaly, pergamen, 4 pásy po 3 negativy, 6x7 cm, 100 ks.
00002259
Pouzdra pro trvalé a jasné archivování negativů ve středním formátu
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Pergamen matný (PER) |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barevný odstín | Průhledná |
| Barva | Průhledná |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Šířka listu | 260 mm |
| Délka listu | 310 mm |
| Fyzikální vlastnosti | |
|---|---|
| Možnost zakládání | Pořadač A4 |
| Počet negativů v obalu | 12 |
| Provedení | Negative Sleeve |
| Tloušťka fólie | 35g/qm |
Více informací o produktu
- Pouzdra pro trvalé a jasné archivování negativů ve středním formátu
- Bezpečné uložení: ochrana tvých cenných negativů před vnějšími vlivy, jako je prach, světlo a vlhkost
- Individuální uložení: třídění negativů podle témat, například
- Uspořádané uložení: jeden pás na kapsu, plněný ze strany
- Lepší přehlednost než v běžných obálkách na fotografie
- Snadné plnění: jednotlivé stránky na diapozitivy jsou uspořádány posunutě, takže lze pásy snadno zasunout
- Pro 4 pásy filmu s 3 negativy do velikosti 6 x 7 cm / 2 negativy do velikosti 6 x 9 cm
- Pro typ filmu 120 a 220
- Archivní okraj s eurootvory: pro dvoudírkové a čtyřdírkové pořadače
Obsah dodávky
- 100 negativních obalů
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi