Noční světlo "Jantar"
00113960
Temné schodiště vedoucí do sklepa. Dlouhá chodba plná skrytých výklenků. Tato noční světýlka osvětlují ty strašidelné stíny a uklidňují strachy dětí i dospělých. Jsou také určena těm, kteří lépe usínají, když je v ložnici uklidňující světlo.
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Highlights
Bezpečí ve tmě
Zajišťuje bezpečí ve tmě: světlo poskytuje orientaci a odstraňuje dětem strach
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Specifické vlastnosti | |
|---|---|
| Provozní napětí (AC) | 230 V |
| Frekvence | 50 Hz |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barva světla | Jantarová |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Rozměr - délka | 5.2 cm |
| Rozměr - šířka | 5.5 cm |
| Rozměr - výška | 9.7 cm |
| Fyzikální vlastnosti | |
|---|---|
| Max.spotřeba nočního světla | 0.2 W |
| IP třída ochrany | IP20 (suché prostory) |
| Životnost | 50000 h |
| Zdroj světla | LED |
Více informací o produktu
- Noční a orientační světlo pro použití v dětských pokojích, chodbách, sklepech a dalších místnostech
- jantarově zbarvená LED šetří energii (spotřeba: cca 0,2 W)
- LED dioda nabízí decentní a příjemné světlo
- na rozdíl od běžných žárovek má LED dioda mnohonásobně delší životnost (až 50 000 hodin)
- síťové napětí: 230 V/50 Hz
Obsah dodávky
- 1 noční světlo „Jantarové“
Informace pro spotřebitele
Toto je noční světlo. Přiložená LED žárovka (halogenová žárovka, kryptonová žárovka…) smí být použita pouze k tomuto účelu. Není vhodná pro osvětlení místností v domácnostech.
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Bezpečnostní pokyny
- Produkt je určený pro soukromé, nekomerční domácí použití.
- Produkt je určen pouze pro použití uvnitř budov.
- Používej produkt výhradně k účelu, ke kterému je určený.
- Chraň produkt před špínou, vlhkostí a přehřátím a používej ho pouze v suchém prostředí.
- Nenechávej produkt upadnout a nevystavuj ho prudkým otřesům.
- Tento produkt, stejně jako všechny elektrické produkty, nepatří do rukou dětí!
- Obalový materiál ihned zlikviduj podle místně platných předpisů o likvidaci odpadu.
- Neprováděj na produktu žádné úpravy. Tím ztrácíš veškeré nároky na záruku.
- Nepoužívej produkt v bezprostřední blízkosti topení, jiných zdrojů tepla nebo na přímém slunečním světle.
- Používej výrobek pouze za mírných klimatických podmínek.
- Nepřekračuj při provozu produktu výkonové limity uvedené v technických údajích.
- Nepoužívej produkt v oblastech, kde nejsou povoleny elektronické přístroje.
- Nepoužívej produkt ve vlhkém prostředí a vyhýbej se stříkající vodě.
- Produkt smí být napájen pouze z elektrické sítě, jak je uvedeno na typovém štítku.
Varování
- Produkt používej pouze v zásuvce schválené k tomuto účelu a připojené k veřejné elektrické síti. Zásuvka musí být umístěna blízko produktu a snadno přístupná.
- Při použití více zásuvek dbej, aby celkový příkon připojených spotřebičů nepřekročil povolený limit.
- Pokud produkt delší dobu nepoužíváš, odpoj ho od sítě.
Nebezpečí úrazu elektrickým proudem
- Neotevírej produkt a nepoužívej ho, pokud je poškozený.
- Nepoužívej produkt, pokud je poškozený AC adaptér, napájecí kabel nebo síťový kabel.
- Nesnaž se produkt sám opravovat nebo udržovat. Veškeré servisní práce přenech odbornému personálu.
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi