Nosník s nosníkem, otočný, otočný, naklápěcí pro stropy až do 13,5 kg
00220879
Plná flexibilita v domácím kině: S tímto plně flexibilním držákem projektoru mají filmoví a seriáloví nadšenci vždy správnou stěnu na očích
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Highlights
Easy-Fix-System
Systém Easy-Fix pro snadné a bezkrokové zarovnání projektoru
Součástí je montážní materiál
Vše je součástí balení: Díky široké nabídce montážních doplňků včetně vysoce kvalitních kolíků Fischer můžete začít hned
10letá záruka
10letá záruka: záruka dlouhověkosti, daleko přesahující zákonnou záruku
Testovaná kvalita
Hrajte na jistotu s naší testovanou bezpečností: náročné testy zatížení, stability a funkčnosti zaručují vysoké standardy kvality
360° otočný kloub
Vždy správný úhel pozorování: projektor lze otáčet libovolným směrem pomocí otočného kloubu 360°
Instalace šetřící prostor
Úsporná integrace do vaší individuální životní krajiny: Díky stabilnímu projektoru pro šikmé střechy a stropy lze projektory a projektory umístit kamkoli v místnosti volně plovoucím a flexibilním způsobem
Bez plastů
Balení s čistým svědomím: Naše obaly jsou 100% bez plastů – tak snižujeme množství plastového odpadu
FSC
FSC-certifikace: Papír, karton a karton v našich obalech pocházejí z udržitelného lesního hospodaření – takto využíváme dřevo jako surovinu způsobem, který šetří zdroje
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Rozsah použití | |
|---|---|
| Doporučená velikost obrazovky | 25 - 38 cm (10" - 15") |
| Doporučená velikost obrazovky max. | 38,1 cm (15") |
| Doporučená velikost obrazovky min. | 25 cm (10") |
| Varianta | Pohyblivý |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Ocel |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barevný odstín | Bílá |
| Barva | Bílá |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Upevňovací modul (šířka) | 21.92 cm |
| Upevňovací modul (průměr) | 32.44 cm |
| Upevňovací modul (délka) | 21.92 cm |
| Velikost obrazovky | 50,8 cm (20") |
| VESA (od-do) | 50x50 - 100x100 |
| VESA standard | 50 x 50 |
| Fyzikální vlastnosti | |
|---|---|
| Provedení | Projektor |
| Max. zátěž | 13.5 kg |
Více informací o produktu
- Plná flexibilita v domácím kině: S tímto plně flexibilním držákem projektoru mají filmoví a seriáloví nadšenci vždy správnou stěnu na očích
- perfektní pro flexibilní stropní upevnění projektorů a beamerů v obytných prostorách, zasedacích místnostech, kancelářích, halách, čekárnách, restauracích a barech
- se 4 nosnými rameny, která se flexibilně přizpůsobí tělu beameru
- pro projektory/beamery s závitovými otvory v rozmezí od 54 do 320 mm
- plynule naklápěcí až o +/-15°
- otočný o +/- 15°
- otočný o 360°
Obsah dodávky
- 1 držák na projektor
- Montážní materiál včetně hmoždinek Fischer
- 1 návod k instalaci
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Bezpečnostní pokyny
- Nepřipevňuj produkt na místa, pod kterými by se mohli nacházet lidé.
- Po montáži produktu a připevněné zátěže je třeba zkontrolovat jejich dostatečnou pevnost a provozní bezpečnost.
- Tato kontrola by se měla pravidelně opakovat (alespoň čtvrtletně).
- Dbej na to, aby nebyla překročena maximálně přípustná nosnost produktu a aby nebyla připevněna zátěž, která by překračovala maximální přípustné rozměry.
- Dávej pozor, aby produkt nebyl zatížen asymetricky.
- Dodržuj bezpečnostní odstup kolem připevněné zátěže (závisí na modelu).
- Při poškození produktu okamžitě odstraň připevněnou zátěž a produkt dále nepoužívej.
- Nepřipevňuj na produkt žádné další předměty.
Varování
- Vzhledem k rozmanitosti koncových zařízení a konstrukcí stěn na trhu nemusí dodaný montážní set pokrýt všechny možnosti.
- Ve vzácných případech může dojít k tomu, že šrouby k připevnění koncového zařízení na držák jsou příliš dlouhé.
- Vezmi na vědomí, že přiložené hmoždinky jsou schválené pro plné, duté a deskové stavební materiály.
- Před montáží si přečti návod k obsluze svého koncového zařízení. Obvykle obsahuje informace o typu a rozměrech vhodného montážního materiálu.
- Pokud montážní materiál není součástí dodaného montážního setu, zajisti si vhodný montážní materiál v odborném obchodě.
- Při montáži nikdy nepoužívej násilí ani velkou sílu. Mohl bys poškodit své koncové zařízení nebo držák.
- V případě pochybností se o montáž tohoto produktu obrať na odborníky a nepokoušej se o ni sám!
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi