Obal na notebook Terra, 15,6" (do 40 cm), šedá
00196603
Stylové pouzdro na notebook pro módně založené, které chce svůj notebook chránit před špínou a poškrábáním
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Highlights
Měkká vnitřní podšívka
Měkká vnitřní výstelka pro ochranu citlivé plochy pouzdra
Polstrovaná přihrádka na notebook
Polstrovaná přihrádka na notebook pro spolehlivou ochranu při přepravě
Struktura organizéru v přední kapse
Organizační struktura v přední kapse pro organizované ukládání doplňků
Voděodpudivé
Voděodolný materiál pro ochranu před vlhkostí, nečistotami a škrábanci
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Rozsah použití | |
|---|---|
| Velikost displeje | 39,62 cm (15,6") |
| Vhodné pro | Notebook |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Recyklovaný polyester (R-PET) |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barevný odstín | Šedá |
| Barva | Šedá |
| Produktová řada | Design Line |
| Série | Terra |
| Barva | Šedá |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Vnější šířka | 42 cm |
| Vnější výška | 29 cm |
| Vnější hloubka | 2 cm |
| Hmotnost | 296 g |
| Vnitřní šířka | 40 cm |
| Vnitřní výška | 28 cm |
| Vnitřní hloubka | 1.5 cm |
| Fyzikální vlastnosti | |
|---|---|
| Typ uzávěru | Zip |
Více informací o produktu
- Stylové pouzdro na notebook pro módně založené, které chce svůj notebook chránit před špínou a poškrábáním
- Dva pevné zipy pro bezpečné zavření hlavní přihrádky
Obsah dodávky
- 1 pouzdro na notebook "Terra"
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi
