Obal "Premium" s klávesnicí pro iPad 11" (25) / 10,9" (22), černý
00216598
Kompaktní podpora tvé kreativity tam, kde ji potřebuješ: pouzdro na tablet „Premium“ s odnímatelnou klávesnicí a touchpadem je ideálním společníkem pro tvůj Apple iPad 11" (2025) a jeho kvalitní zpracování zajišťuje velký komfort, bezpečí a profesionální dojem.
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Highlights
Ovládání multimediálních funkcí pomocí kláves F
Aktivace pomocí Fn: Ovládání multimediálních funkcí pomocí sekundárního přiřazení kláves F – bez nutnosti procházet složitou cestou přes systémová nastavení
Fn-Lock funkce
Snadné aktivování a deaktivace FN-Lock: prohodí první a druhé přiřazení kláves F1 na F12 – takže například můžete používat multimediální funkce přímo přes klávesy F bez nutnosti držet klávesu Fn v každém případě
Stabilní stand funkce
Stabilní stojan pro tablet: jednoduše sklopte pouzdro na pevný kovový pant a pohodlně používejte tablet s klávesnicí při práci
Tenké pouzdro na tablet, spousta obsahu
Jako zápisník, jen kompaktnější: pro ty, kteří hodně cestují, ale nechtějí přijít o pracovní pohodlí při psaní blogu, přípravě prezentace nebo odpovídání na e-maily
Vynímatelná klávesnice
Větší pohodlí na tabletu s odnímatelnou klávesnicí: ještě větší flexibilita díky magnetické, odnímatelné klávesnici s touchpadem – pracujte efektivně a ergonomicky kdekoli chcete
Klávesnice s touchpadem
Není potřeba myš: praktická klávesnice s touchpadem usnadňuje intuitivní ovládání jako na notebooku – bez nutnosti přepínat mezi psaním na klávesnici a přejetím prstem po obrazovce
Magnetická uzavírací klapka
Praktický ochranný kryt pro tablet a klávesnici: magnetická uzavírací klopa pro bezpečné uzavření sáčku – otevírá se pouze tehdy, když je to potřeba
Příjemný pocit
Dobře sedí do ruky: Praktický obal na tablet v elegantním designu zaujme svým příjemným pocitem a otíratelným povrchem
Plný přístup
S tabletem v pouzdře máte vše pod kontrolou: výklenky pro plný přístup k portům a ovládacím prvkům – všechna tlačítka, zásuvky atd. lze jako obvykle dosáhnout
Mediální tlačítka
Praktické a intuitivní: Mediální klávesy pro specifické funkce příslušných operačních systémů jsou integrovány přímo do fyzické klávesnice tabletu
Jednotlivě oddělené klíče
Osvědčený design: rychlé, snadné čištění a pohodlné psaní díky plochým, jednotlivě odděleným klávesám – klávesnice pouzdra na tablet vždy působí profesionálně
Tlačítka pro nízkošumové
Tiché šeptání pro soustředěnou práci: Tiché klávesy umožňují bezproblémovou a uvolněnou práci bez cvakání – ideální pro schůzky, semináře apod.
Vhodné pro mnoho zařízení
Maximální kompatibilita: Malá Bluetooth klávesnice může být univerzálně použita – pokud je potřeba, může být použita i pro chytré telefony, notebooky a stolní počítače s Bluetooth přijímači
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Rozsah použití | |
|---|---|
| Velikost displeje | 27,68 cm (10,9") |
| Tablet | Apple iPad 10.9" (2022)/11" (2025) |
| Pro značku | Apple |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Polyuretan (PU) |
| Specifické vlastnosti | |
|---|---|
| Bluetooth verze | 3.0 |
| Kompatibilní operační systém | MAC OS 10.10 nebo vyšší |
| Speciální vlastnosti | Úsporný režim On/Off vypínač LED kontrolka baterií Tiché klávesy Samostatné multimediální klávesy Integrovaný touchpad |
| Napájení | |
|---|---|
| Typ baterie | Lithium Polymer akumulátor |
| Způsob nabíjení | USB-C zásuvka |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barevný odstín | Černá |
| Barva | Černá |
| Uspořádání klávesnice | QWERTZ (německé) |
| Barva | Černá |
| Vhodný model | Apple iPad 10.9" (2022)/11" (2025) |
| Fyzikální vlastnosti | |
|---|---|
| Provedení | Klávesnice s touchpadem |
| Počet tlačítek | 78 |
| Znaky na klávesách | Potisk s UV ochranou |
| Typ kláves | Membránový (Rubber Dome) |
Více informací o produktu
- Pohodlí a ochrana v jednom pouzdře na tablet: Pouzdro přesně padnoucí na Apple iPad 11" (2025)/iPad 10,9” (2022) chrání před špínou, prachem a poškrábáním a díky kompaktní Bluetooth klávesnici včetně touchpadu je ideálním pracovním nástrojem na cesty
- Ideální pro práci, studium a mobilní práci
- matný povrch, nenápadný design: ať už jsi ležérní blogger nebo klasický business typ, obal na tablet vždy sedne
- ideální do tichého prostředí: tiché klávesy a klávesnice tabletu jsou perfektní pro práci v knihovně, archivu, klidových zónách apod.
- snadno se čistí: vnější povrch obalu na tablet lze jednoduše setřít vlhkým hadříkem – kryt je rychle zase čistý
- přesné padnutí pro Apple iPad 11" (2025)/10,9" (2022): perfektní držení v obalu, externí klávesnice drží magneticky v pouzdře a může být podle potřeby individuálně umístěna
- zabudovaná, dobíjecí baterie: Bluetooth klávesnice s výkonnou baterií zaručuje maximální flexibilitu
- s LED indikátorem Caps Lock, LED stavem Bluetooth, LED nabíjení, napájecí LED, samostatným zapínacím/vypínacím tlačítkem a párovacím tlačítkem
- německé rozložení klávesnice (QWERTZ)
Obsah dodávky
- 1 „Premium“ obal na tablet
- 1 Bluetooth klávesnice
- 1 USB-C kabel, délka 75 cm
- 1 návod k použití

| Informace o nabíjecím adaptéru: | |
|---|---|
| Napájecí adaptér v dodávce: | Ne |
| USB PD: | Ano |
| Požadovaný minimální výkon napájecího zdroje: | 2.0 W |
| Maximální požadovaný výkon napájecího zdroje: | 2.0 W |
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi

