Obal pro 8 SD karet, grafitový/transparentní
00095920
Soubor pro uložení 8 SD karet
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Highlights
Antistatické návleky
Vysoce kvalitní zpracované, antistatické obaly
Označitelný index
Jasné archivování díky označovatelnému indexu
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Rozsah použití | |
|---|---|
| Vhodné pro | Paměťová karta |
| Vhodné pro | SD & MMC |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Polypropylen (PP) |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Design/motiv | graphite |
| Barevný odstín | Grafitová |
| Barva | Grafitová |
| Série | Mappe |
| Barva | Šedá |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Vnější šířka | 10 cm |
| Vnější výška | 7.5 cm |
| Vnější hloubka | 1.5 cm |
| Fyzikální vlastnosti | |
|---|---|
| Max. kapacita | 8 |
Více informací o produktu
- Soubor pro uložení 8 SD karet
- Pojme až 8 SD karet_x000D_
- Barevná etiketa na zadní straně pro snadné třídění
Obsah dodávky
- 1 soubor z paměťové karty
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi
