Obaly CD indexu
00049835
10 obalů na CD pro 6 CD každý ve formátu DIN A4
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Highlights
Antistatické návleky
Vysoce kvalitní zpracované, antistatické obaly
Označitelný index
Jasné archivování díky označovatelnému indexu
Víceperforace
Víceperforace pro archivaci ve všech běžných složkách
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Rozsah použití | |
|---|---|
| Pro médium | Blu-Ray Disk CD DVD |
| Vhodné pro | Univerzální |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Polypropylen (PP) |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barevný odstín | Bílá |
| Barva | Bílá |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Rozměr - šířka | 23.8 cm |
| Rozměr - hloubka | 29.5 cm |
| Rozměr - výška | 0.01 cm |
| Fyzikální vlastnosti | |
|---|---|
| Provedení | Náhradní obal |
Více informací o produktu
- 10 obalů na CD pro 6 CD každý ve formátu DIN A4
- Obsahuje 60 kartiček v různých barvách
- Lze také použít jako doplňkový balíček k produktu Hama č. 49834, 62612 „CD pořadač“
Obsah dodávky
- 10 obalů na CD s indexem
- 60 indexových karet
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi