Obaly na CD pořadače, formát DIN A4
00078352
10 obalů na CD ve formátu DIN A4 pro 2 CD/DVD každý
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Highlights
Antistatické návleky
Vysoce kvalitní zpracované, antistatické obaly
Víceperforace
Víceperforace pro archivaci ve všech běžných složkách
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Rozsah použití | |
|---|---|
| Pro médium | Blu-Ray Disk CD DVD |
| Vhodné pro | Univerzální |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Polypropylen (PP) |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barevný odstín | Bílá |
| Barva | Bílá |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Rozměr - šířka | 21 cm |
| Rozměr - hloubka | 0.4 cm |
| Rozměr - výška | 32.5 cm |
| Fyzikální vlastnosti | |
|---|---|
| Provedení | Náhradní obal |
Více informací o produktu
- 10 obalů na CD ve formátu DIN A4 pro 2 CD/DVD každý
- Pro 2 CD/DVD
- Včetně univerzální perforace
- Včetně 20 přiložených štítků
Obsah dodávky
- 10 obalů na CD organizér
- 20 štítků
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi