Optická vícezařízení myš s 6 tlačítky "MW-650", s USB-A/Bluetooth®, černá
00182617
Optická myš s 6 tlačítky pro více zařízení s volitelným připojením až ke třem zařízením: 1× přes bezdrátové připojení (2,4 GHz bezdrátový USB-A přijímač) a 2× přes Bluetooth® (BT 3.0 a BT 5.0)
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Highlights
DPI přepínač
DPI přepínač pro změnu rychlosti ukazatele
Inteligentní řízení energie
Inteligentní řízení energie aktivuje pohotovostní režim, když není používán
Optický senzor s vysokým rozlišením
Optický senzor s vysokým rozlišením zajišťuje přesné a plynulé ovládání kurzoru myši
Klíče prohlížeče
Klávesy prohlížeče podporují funkce vpřed/vzad pro snadnou navigaci, např. pro internetové prohlížeče, Outlook atd.
Připojení přes USB-A a Bluetooth
Plná flexibilita stiskem tlačítka: přepínat mezi USB-A přijímačem a Bluetooth a ovládat tři zařízení jednou myší
Vypínač zapnutí/vypínání
Samostatný vypínač umožňuje úsporné využití myši
Skládací USB přijímač
Skladatelný USB přijímač lze přepravovat v pouzdře pro úsporu místa
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Materiál | |
|---|---|
| Kolečko myši (materiál) | Pogumované |
| Specifické vlastnosti | |
|---|---|
| Výdrž baterie (závisí na použití) | 288 d |
| Bluetooth verze | 5.0 |
| DPI rozlišení | 1600 2000 2400 1200 800 |
| Kompatibilní operační systém | Windows 11/10/8/7 iOS 13 nebo vyšší Android 3.1 nebo vyšší Android 4.3 nebo novější |
| Max. DPI | 2400 |
| Speciální vlastnosti | On/Off vypínač Tlačítka funkcí prohlížeče |
| Napájení | |
|---|---|
| Počet baterií | 1 |
| Typ baterie | AA (Mignon) |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barevný odstín | Černá |
| Formát (form factor) | Pro praváky |
| Barva | Černá |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Rozměr - šířka | 6.3 cm |
| Rozměr - hloubka | 11.2 cm |
| Rozměr - výška | 4 cm |
| Fyzikální vlastnosti | |
|---|---|
| Počet tlačítek myši | 6 tlačítek včetně kolečka |
| Rolovací kolečko | Rolovací kolečko |
| Technologie senzoru | Optický |
| Myš - kluzné plochy | Polytetrafluoretylén (PTFE) |
| Myš - tlačítka | Standardní |
Více informací o produktu
- Optická myš s 6 tlačítky pro více zařízení s volitelným připojením až ke třem zařízením: 1× přes bezdrátové připojení (2,4 GHz bezdrátový USB-A přijímač) a 2× přes Bluetooth® (BT 3.0 a BT 5.0)
- Funkce dvojího připojení (Bluetooth® nebo 2,4 GHz)
- Přepínání připojených zařízení stiskem tlačítka
- Indikátor pro zobrazení aktuálně aktivního připojení
- Přepínatelná citlivost mezi 800, 1200, 1600, 2000 a 2400 dpi
- Gumové kolečko pro pohodlné posouvání a rolování
Obsah dodávky
- 1 optická bezdrátová / Bluetooth® myš s 6 tlačítky „MW-650“
- 1 USB-A přijímač
- 1 baterie AA Mignon
- 1 návod k použití
Systémové požadavky
Operační systémy: Windows 11/10/8/7, Android 4.3 nebo novější, MacOS 10.10 nebo novější, iOS 13 nebo novější
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi