Optický síťový adaptér, LC/APC, 10 Gbit/s
00200801
Pro spojení dvou optických síťových kabelů nebo pro přeměnu optického síťového kabelu na prodlužovací kabel
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Highlights
Přenos gigabitových dat
Přenos dat přes gigabitový Ethernet až do 10 Gbps
Vynikající kvalita převodovky
Vysoce kvalitní materiály a zpracování zajišťují vynikající kvalitu přenosu
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barva | Zelená |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Diameter fiber core | 9µm OS2 |
| Rozměr - šířka | 1 mm |
| Rozměr - hloubka | 1 mm |
| Rozměr - výška | 1 mm |
Více informací o produktu
- Pro spojení dvou optických síťových kabelů nebo pro přeměnu optického síťového kabelu na prodlužovací kabel
- odolný vůči elektrickým a magnetickým rušením
- vhodný a testovaný pro Gigabit Ethernet (10/100/1000/10000 Mbit/s)
- ideální pro nový vysokorychlostní internet
- také nazývaný optické vlákno (LWL)
Obsah dodávky
- 1 optický síťový adaptér
Informace pro spotřebitele
Před použitím adaptéru sundej ochranné krytky. Když adaptér nepoužíváš, znovu je nasaď, aby byly povrchy chráněné.
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi