Organizér do kufru auta na zadní stěnu, černá/šedá
00121344
Organizér pro ukládání různých doplňků v autě
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Rozsah použití | |
|---|---|
| Vhodné pro | Zavazadlový prostor |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Polyester |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barevný odstín | Šedá |
| Barva | Šedá |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Rozměr - šířka | 86 cm |
| Rozměr - hloubka | 2 cm |
| Rozměr - výška | 46 cm |
| Fyzikální vlastnosti | |
|---|---|
| Počet přihrádek | 6 |
Více informací o produktu
- Organizér pro ukládání různých doplňků v autě
- s nastavitelnými popruhy pro snadné upevnění na opěrky hlavy zadních sedadel
- oddělené úložné přihrádky umožňují rychlý přístup
- 3 přihrádky na různé věci, např. hračky, lahve a boxy na svačinu
- 2 síťované přihrádky na různé věci, např. na sluneční brýle, mobil, kameru pro nehody, baterku apod.
- 1 velká otevřená přihrádka na atlas, mapy, časopisy, reflexní vesty apod.
- také ideální na dlouhé cesty autem s dětmi, protože hračky, pití nebo svačiny jsou po ruce
- s praktickým suchým zipem na zadní straně
Obsah dodávky
- 1 organizér do kufru auta
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi