Organizér na zadní sedadlo auta, černá/šedá
00121343
Organizér ideální pro ukládání různých příborů na zadním sedadle auta
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Rozsah použití | |
|---|---|
| Vhodné pro | Zadní sedadlo |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Polyester |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barevný odstín | Šedá |
| Barva | Šedá |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Rozměr - šířka | 29.5 cm |
| Rozměr - hloubka | 44 cm |
| Rozměr - výška | 23.5 cm |
| Fyzikální vlastnosti | |
|---|---|
| Počet přihrádek | 4 |
Více informací o produktu
- Organizér ideální pro ukládání různých příborů na zadním sedadle auta
- při nepoužívání se dá složit do plochy
- žádné otravné kutálení věcí během jízdy
- rozděleno na dvě přihrádky
- 1 síťovaná přihrádka vpředu zvenku a 1 přihrádka na zip vzadu uvnitř
- 2 madla pro snadný přenos
Obsah dodávky
- Organizér na zadní sedadlo auta
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi