Oven bulb, E14, 33lm 15W, T22 tube, clear, warm white, can be dimmed
00232617
Special bulb for ovens, grills, steam ovens, laundry driers, etc.
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Rozsah použití | |
|---|---|
| Vhodné pro | Roura na pečení, gril, parní hrnec, sušička prádla |
| Specifické vlastnosti | |
|---|---|
| EAR reg. číslo | DE 38720470 |
| Spotřeba energie v zapnutém stavu | 15 kWh/1000h |
| L70B50 životnost pro LED a OLED světelné zdroje | 1000 h |
| Spotřeba energie | 15 W |
| Světelný zdroj | Nepřímý |
| Síťová frekvence | 50/60 Hz |
| Světelný tok (360°) | 33 lm |
| Použitá světelná technologie | Sonstige |
| Vstupní napětí | 220-240 V |
| type of electricity | AC |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barevný index CRI (min.) | 95.0000 |
| Barva světla | Teplá bílá |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Průměr | 22 mm |
| Hmotnost netto | 25 g |
| Rozměr - výška | 50 mm |
| Fyzikální vlastnosti | |
|---|---|
| Design | Žárovka T 22 |
| Pro stmívače | Ano |
| Barevná teplota | 2700 |
| IP třída ochrany | IP20 (suché prostory) |
| Závit / Patice | E 14 |
| Optimální teplota okolí | 25 °C |
Více informací o produktu
- Special bulb for ovens, grills, steam ovens, laundry driers, etc.
- heat resistant up to 300°C
- provides pleasant, warm white light with natural colour rendering
- Oven bulb in high-quality glass design
- 100% brightness immediately after switch-on without warm-up time or flickering
Obsah dodávky
- 1 oven bulb
Informace pro spotřebitele
The illuminant may only be used for its intended purpose. Depending on the ventilation of the oven bulb, the temperature of the illuminant may increase, shortening the service life. When replacing and using the illuminant, the safety instructions provided by the appliance manufacturer must be closely observed.
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi
