Papírové obaly na CD/DVD, balení po 50 kusech, barevně mixované
00078368
Pro ukládání a přepravu CD-ROM
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Rozsah použití | |
|---|---|
| Pro médium | CD |
| Vhodné pro | Univerzální |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Papír |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barevný odstín | Oranžová Modrá Zelená Červená Žlutá |
| Barva | Vícebarevný |
| Barva | Oranžová Modrá Zelená Červená Žlutá |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Rozměr - šířka | 12.5 cm |
| Rozměr - hloubka | 0.1 cm |
| Rozměr - výška | 12.5 cm |
| Fyzikální vlastnosti | |
|---|---|
| Provedení | Náhradní obal |
Více informací o produktu
- Pro ukládání a přepravu CD-ROM
- S průhledným okénkem pro snadné prohlížení
- S praktickou klopou vzadu pro snadné zavírání a otevírání obalu
- Různé barvy: 10 x modrá, 10 x zelená, 10 x červená, 10 x oranžová, 10 x žlutá
Obsah dodávky
- 50 papírových obalů na CD/DVD
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi
