Papírové obaly na CD/DVD, barevně tříděné, balení po 100 kusech
00078362
Pro skladování a přepravu jednoho CD-ROMu
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Rozsah použití | |
|---|---|
| Pro médium | CD |
| Vhodné pro | Univerzální |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Papír |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barevný odstín | Oranžová Modrá Zelená Červená Žlutá |
| Barva | Vícebarevný |
| Barva | Modrá Zelená Červená Žlutá |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Rozměr - šířka | 12.5 cm |
| Rozměr - hloubka | 0.1 cm |
| Rozměr - výška | 12.5 cm |
| Fyzikální vlastnosti | |
|---|---|
| Provedení | Náhradní obal |
Více informací o produktu
- Pro skladování a přepravu jednoho CD-ROMu
- S průhledným okénkem
- S praktickou záložkou na zadní straně pro snadné zavírání a otevírání
- Roztříděno podle barvy: 20 x modrá, 20 x zelená, 20 x červená, 20 x oranžová, 20 x žlutá
Obsah dodávky
- 100 ochranných papírových obalů
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi
