Papírové obaly na CD/DVD, bílé, balení po 50 kusech
00051173
Ideální pro ochranu a přepravu CD/DVD bez klasického plastového obalu
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Rozsah použití | |
|---|---|
| Pro médium | CD DVD |
| Vhodné pro | Univerzální |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Papír |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barevný odstín | Bílá |
| Barva | Bílá |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Rozměr - šířka | 12.5 cm |
| Rozměr - hloubka | 0.1 cm |
| Rozměr - výška | 12.5 cm |
| Fyzikální vlastnosti | |
|---|---|
| Provedení | Náhradní obal |
Více informací o produktu
- Ideální pro ochranu a přepravu CD/DVD bez klasického plastového obalu
- Průhledné okénko usnadňuje třídění různých disků
- Praktická klapka vzadu pro snadné zavírání a otevírání obalu
Obsah dodávky
- 50 papírových obalů na CD/DVD na ochranu
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi