Pás zásuvek, 4 zásuvky, 90°, spínatelný, montáž na zeď, 1,4 m, černý
00223122
Úsporný na místo a promyšlený: čtyřnásobná prodlužovačka se snadno připevní na zeď – ideální pro pracovní stoly, kuchyně nebo psací stoly. Zásuvky jsou uspořádány pod úhlem 90°, což šetří místo, a každá se dá ovládat samostatně. Pro větší kontrolu a nižší spotřebu v pohotovostním režimu.
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Highlights
Space aplenty thanks to sockets rotated around 90°
Socket inserts rotated by 90°: no sockets are covered, ideal for angled plugs, large earthed plus and power supply units
Bezpečnost díky zvýšené kontaktní ochraně
S vyšší ochranou kontaktu, aby se zabránilo nechtěnému kontaktu
Montáž na stěnu
Pro zavěšování: integrovaná zavěšovací okna pro montáž na stěnu
Switch devices individually
Individual switching on and off: four illuminated switches, ideal for PC and HiFi components or the workshop
Large socket distances
Larger distances between the individual sockets are ideal for power supply units
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Plast |
| Specifické vlastnosti | |
|---|---|
| Provozní napětí | 250 V |
| Typ kabelu | H05VV-F |
| Max. zatížení | 3680 W |
| Specifikace sítě | 16 A |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barevný odstín | Černá |
| Barva | Černá |
| Barva | Černá |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Průřez vodiče | 1.5 mm² |
| Délka kabelu | 1.4 m |
| Rozměr - šířka | 7.5 cm |
| Rozměr - hloubka | 5 cm |
| Rozměr - výška | 34 cm |
| Fyzikální vlastnosti | |
|---|---|
| Počet vodičů | 3.0000 |
| Počet zásuvek | 4 |
| Funkce | Vypínač Standardní |
Více informací o produktu
- Vícecestná prodlužovací zásuvka pro připojení až čtyř elektrických zařízení, která lze jednotlivě vypínat
- červeně podsvícený vypínač zapnuto/vypnuto, ideální pro vypnutí nepotřebných a pohotovostních zařízení
- 4 zásuvky s ochranným kontaktem
Obsah dodávky
- 1 prodlužovačka
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi




















