PC kancelářská náhlavní souprava "HS-P100"
00139900
PC kancelářská sluchátka s ohebným mikrofonním ramenem a 2 x 3,5mm jack konektorem
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Rozsah použití | |
|---|---|
| Doporučené použití | PC |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Plast |
| Specifické vlastnosti | |
|---|---|
| Frekvenční rozsah sluchátek | 20 Hz - 20 kHz |
| Frekvenční rozsah mikrofonu | 50 Hz - 18 kHz |
| Impedance sluchátek | 32 Ω |
| Impedance mikrofonu | 2200 Ω |
| Kompatibilní operační systém | Windows 11/10/8/7 |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barevný odstín | Stříbrná Černá |
| Barva | Černá |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Průměr reproduktoru | 40 mm |
| Hmotnost | 120 g |
| Délka kabelu | 2 m |
| Fyzikální vlastnosti | |
|---|---|
| Provedení | Stereo headset |
| Design | On-Ear |
| Citlivost sluchátek | 110 dB +/- 3 dB |
| Citlivost mikrofonu | -58 +/-3 dB |
| Umístění mikrofonu | Nastavitelné rameno s mikrofonem |
| Směrová charakteristika mikrofonu | Všesměrová |
| Další funkce | Ovládání hlasitosti |
Více informací o produktu
- PC kancelářská sluchátka s ohebným mikrofonním ramenem a 2 x 3,5mm jack konektorem
- Ultra lehké pro vynikající pohodlí při nošení
- Mikrofonní rameno pro vertikální nastavení
- Nastavitelný hlavový most
- Kabelové dálkové ovládání pro pohodlné, plynulé ovládání hlasitosti
- Jednostranné zapojení kabelu pro větší volnost pohybu
Obsah dodávky
- 1 "HS-P100" kancelářská sluchátka pro PC
- 1 návod k použití
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Bezpečnostní pokyny
- Produkt je určený pro soukromé, nekomerční domácí použití.
- Chraň produkt před špínou, vlhkostí a přehřátím a používej ho pouze v suchých prostorách.
- Nenechávej produkt spadnout a nevystavuj ho prudkým otřesům.
- Vede všechny kabely tak, aby nepředstavovaly riziko zakopnutí.
- Nekrč a nemačkej kabel.
- Neotvírej produkt a nepoužívej ho, pokud je poškozený.
- Neprováděj žádné úpravy zařízení. Tím ztrácíš veškeré záruky.
- Okamžitě zlikviduj obalový materiál podle platných místních předpisů.
- Drž děti rozhodně dál od obalového materiálu, hrozí nebezpečí udušení.
Varování – vysoká hlasitost
- Používání produktu omezuje vnímání okolních zvuků. Proto během používání neřiď žádná vozidla ani stroje.
- Udržuj hlasitost vždy na rozumné úrovni. Vysoká hlasitost může i při krátkodobém poslechu způsobit poškození sluchu.
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi















