PC kancelářská sluchátka "HS-P350", stereo, černá
00139926
PC kancelářská sluchátka s flexibilním ramenem mikrofonu a 1 x 3,5mm jack konektorem plus Y-adaptér
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Highlights
Jednostranné vedení kabelů
Jednostranné vedení kabelů pro pohodlné nošení bez nepořádku
Drátové dálkové ovládání
Drátové dálkové ovládání pro pohodlné, bezkrokové ovládání hlasitosti
Y-adaptér pro tablet/notebook s 3,5mm konektorem
S Y-adaptérem pro snadné použití na tabletech/notebookech/PC s 2x 3,5mm jack socketem
Flexibilní mikrofonní rameno
Flexibilní mikrofonní rameno umožňuje pohodlné a optimální umístění
Mikrofon mute
Tlačítko ztlumení umožňuje okamžité ztlumení mikrofonu
Perfektní padnutí
Polstrované náušníky a čelenka pro dokonalé usazení i po delší dobu
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Rozsah použití | |
|---|---|
| Doporučené použití | PC |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál náušníků | Imitace kůže |
| Materiál | Plast |
| Specifické vlastnosti | |
|---|---|
| Frekvenční rozsah sluchátek | 20 Hz - 20 kHz |
| Frekvenční rozsah mikrofonu | 100 Hz - 10 kHz |
| Impedance sluchátek | 32 Ω |
| Impedance mikrofonu | 2200 Ω |
| Kompatibilní operační systém | Windows 11/10/8/7 |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barevný odstín | Černá |
| Barva | Černá |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Průměr reproduktoru | 40 mm |
| Hmotnost | 340 g |
| Délka kabelu | 2 m |
| Fyzikální vlastnosti | |
|---|---|
| Provedení | Stereo headset |
| Design | Over-Ear |
| Citlivost sluchátek | 100 dB +/- 3dB |
| Citlivost mikrofonu | -42 dB +/-3 dB |
| Umístění mikrofonu | Nastavitelné rameno s mikrofonem |
| Směrová charakteristika mikrofonu | Všesměrová |
| Další funkce | Ovládání hlasitosti |
Více informací o produktu
- PC kancelářská sluchátka s flexibilním ramenem mikrofonu a 1 x 3,5mm jack konektorem plus Y-adaptér
- Snadné použití na tabletu / notebooku / PC s 4pinovým konektorem
- Nastavitelný hlavový most
- Ultralehké pro vynikající pohodlí při nošení
Obsah dodávky
- 1 kancelářská sluchátka "HS-P350" pro PC
- 1 audio adaptér
- 1 návod k použití
Systémové požadavky
- Operační systém: Windows 11/10/8.1/8/7, MAC OS 10.10 nebo novější
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Bezpečnostní pokyny
- Produkt je určen pro soukromé, nekomerční domácí použití.
- Chraň produkt před nečistotami, vlhkostí a přehřátím a používej ho pouze v suchých prostorách.
- Nenechávej produkt spadnout a nevystavuj ho silným otřesům.
- Ulož všechny kabely tak, aby nepředstavovaly nebezpečí zakopnutí.
- Kabel neohýbej ani nezmačkej.
- Neotvírej produkt a nepoužívej ho, pokud je poškozený.
- Neprováděj žádné úpravy na zařízení. Tím ztratíš veškerá práva záruky.
- Obalový materiál ihned zlikviduj podle místních platných předpisů o likvidaci odpadu.
- Udržuj děti zcela mimo obalový materiál, hrozí nebezpečí udušení.
Varování - vysoká hlasitost
- Používání produktu omezuje tvé vnímání okolních zvuků. Proto během používání neřiď žádná vozidla ani stroje.
- Udržuj hlasitost vždy na rozumné úrovni. Vysoká hlasitost může i při krátkodobém poslechu způsobit poškození sluchu.
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi















