PC kancelářská sluchátka "HS-USB300", stereo, černá
00139924
PC kancelářská sada s mikrofonním ramenem pro mobil a USB připojením
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Highlights
Jednostranné vedení kabelů
Jednostranné vedení kabelů pro pohodlné nošení bez nepořádku
Drátové dálkové ovládání
Drátové dálkové ovládání pro pohodlné, bezkrokové ovládání hlasitosti
Vertikálně nastavitelný mikrofonní rameno
Mikrofonní rameno pro vertikální polohu
Mikrofon mute
Tlačítko ztlumení umožňuje okamžité ztlumení mikrofonu
Perfektní padnutí
Polstrované náušníky a čelenka pro dokonalé usazení i po delší dobu
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Rozsah použití | |
|---|---|
| Doporučené použití | PC |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál náušníků | Imitace kůže |
| Materiál | Plast |
| Specifické vlastnosti | |
|---|---|
| Frekvenční rozsah sluchátek | 20 Hz - 20 kHz |
| Frekvenční rozsah mikrofonu | 50 Hz - 10 kHz |
| Impedance sluchátek | 32 Ω |
| Impedance mikrofonu | 2200 Ω |
| Kompatibilní operační systém | Windows 11/10/8/7 |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barevný odstín | Černá |
| Barva | Černá |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Průměr reproduktoru | 40 mm |
| Hmotnost | 330 g |
| Délka kabelu | 2 m |
| Fyzikální vlastnosti | |
|---|---|
| Provedení | Stereo headset |
| Design | On-Ear |
| Citlivost sluchátek | 105 dB +/-3dB |
| Citlivost mikrofonu | -42 dB +/-3 dB |
| Umístění mikrofonu | Rameno s mikrofonem |
| Směrová charakteristika mikrofonu | Všesměrová |
| Další funkce | Ovládání hlasitosti Vypnutí mikrofonu (mute) |
Více informací o produktu
- PC kancelářská sada s mikrofonním ramenem pro mobil a USB připojením
- Nastavitelný pás na hlavu_x000D_
- Ultralehký pro vynikající pohodlí při nošení
Obsah dodávky
- 1 kancelářská náhlavní souprava "HS-USB300" pro PC
- 1 návod k použití
Informace pro spotřebitele
- Operační systém: Windows 10/8.1/8/7
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Bezpečnostní pokyny
- Produkt je určený pro soukromé, nekomerční domácí použití.
- Chraň produkt před špínou, vlhkostí a přehřátím a používej ho pouze v suchých prostorách.
- Nenechávej produkt spadnout a nevystavuj ho prudkým otřesům.
- Všechny kabely polož tak, aby nepředstavovaly riziko zakopnutí.
- Kabely neohýbej ani nemačkej.
- Produkt neotevírej a nepoužívej ho, pokud je poškozený.
- Neprováděj na zařízení žádné úpravy. Tím ztratíš veškeré nároky na záruku.
- Obalový materiál ihned zlikviduj podle místních platných předpisů o likvidaci odpadu.
- Udržuj děti mimo dosah obalového materiálu, hrozí nebezpečí udušení.
Varování - vysoká hlasitost
- Používání produktu omezuje vnímání okolních zvuků. Proto během používání neřiď žádná vozidla ani stroje.
- Drž hlasitost vždy na rozumné úrovni. Vysoká hlasitost může i při krátkodobém použití způsobit poškození sluchu.
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi