PC kancelářské sluchátka "HS-P150 V2", stereo, černá
00139932
PC kancelářská náhlavní souprava s mikrofonním ramenem pro mobil a 1 x 3,5mm jack konektorem plus Y-adaptér
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Highlights
Jednostranné vedení kabelů
Jednostranné vedení kabelů pro pohodlné nošení bez nepořádku
Drátové dálkové ovládání
Drátové dálkové ovládání pro pohodlné, bezkrokové ovládání hlasitosti
Vertikálně nastavitelný mikrofonní rameno
Mikrofonní rameno pro vertikální polohu
Y-adaptér pro tablet/notebook s 3,5mm konektorem
S Y-adaptérem pro snadné použití na tabletech/notebookech/PC s 2x 3,5mm jack socketem
Extra dlouhý kabel
Extra dlouhý kabel pro větší flexibilitu, volnost pohybu a snadné připojení k PC nebo notebooku
Prodyšný materiál
Prodyšný síťový materiál odvádí vlhkost z pokožky a zabraňuje teplu a pocení
Perfektní padnutí
Polstrované náušníky a čelenka pro dokonalé usazení i po delší dobu
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Rozsah použití | |
|---|---|
| Doporučené použití | PC Notebook |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál náušníků | Textilní tkanina |
| Materiál | Plast |
| Specifické vlastnosti | |
|---|---|
| Frekvenční rozsah sluchátek | 20 Hz - 20 kHz |
| Frekvenční rozsah mikrofonu | 100 Hz - 6 kHz |
| Impedance sluchátek | 32 Ω |
| Impedance mikrofonu | 2200 Ω |
| Kompatibilní operační systém | Windows 11/10/8/7 |
| Speciální vlastnosti | Y-rozvojka s barevným odlišením |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barevný odstín | Stříbrná Černá |
| Barva | Stříbrná Černá |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Průměr reproduktoru | 40 mm |
| Hmotnost | 125 g |
| Délka kabelu | 2 m |
| Fyzikální vlastnosti | |
|---|---|
| Provedení | Stereo headset |
| Design | On-Ear |
| Citlivost sluchátek | 115 dB +/-3 dB |
| Citlivost mikrofonu | -42 dB +/-3 dB |
| Umístění mikrofonu | Rameno s mikrofonem |
| Směrová charakteristika mikrofonu | Všesměrová |
| Další funkce | Ovládání hlasitosti |
Více informací o produktu
- PC kancelářská náhlavní souprava s mikrofonním ramenem pro mobil a 1 x 3,5mm jack konektorem plus Y-adaptér
- Nastavitelný pás na hlavu_x000D_
- Ultralehký pro vynikající pohodlí při nošení
Obsah dodávky
- 1 kancelářská sluchátka HS-P150 V2
- 1 audio adaptér
- 1 návod k použití
Systémové požadavky
- Operační systém: Windows 11/10/8.1/8/7
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Bezpečnostní pokyny
- Produkt je určen pro soukromé, nekomerční domácí použití.
- Chraň produkt před nečistotami, vlhkostí a přehřátím a používej ho pouze v suchých prostorách.
- Nenechávej produkt spadnout a nevystavuj ho silným otřesům.
- Ulož všechny kabely tak, aby nepředstavovaly nebezpečí zakopnutí.
- Kabel neohýbej ani nezmačkej.
- Neotvírej produkt a nepoužívej ho, pokud je poškozený.
- Neprováděj žádné úpravy na zařízení. Tím ztratíš veškerá práva záruky.
- Obalový materiál ihned zlikviduj podle místních platných předpisů o likvidaci odpadu.
- Udržuj děti zcela mimo obalový materiál, hrozí nebezpečí udušení.
Varování - vysoká hlasitost
- Používání produktu omezuje tvé vnímání okolních zvuků. Proto během používání neřiď žádná vozidla ani stroje.
- Udržuj hlasitost vždy na rozumné úrovni. Vysoká hlasitost může i při krátkodobém poslechu způsobit poškození sluchu.
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi















