PC reproduktory "E 80"
00057139
Aktivní reproduktor pro počítače a notebooky
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Highlights
Výstup pro sluchátka
Další audio výstup (3,5 mm konektor) pro připojení sluchátek
Ovládání hlasitosti
Ovládání hlasitosti pro individuální, plynulé nastavení hlasitosti
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Rozsah použití | |
|---|---|
| Doporučené použití | PC |
| Specifické vlastnosti | |
|---|---|
| Max. frekvenční rozsah reproduktoru | 20000 Hz |
| Min. frekvenční rozsah reproduktoru | 140 Hz |
| Napájení | |
|---|---|
| Napájení | USB-A připojení |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barevný odstín | Černá |
| Barva | Černá |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Hmotnost | 330 g |
| Délka kabelu | 115 cm |
| Šířka reproduktoru | 7 cm |
| Výška reproduktoru | 14.5 cm |
| Hloubka reproduktoru | 6.7 cm |
| Fyzikální vlastnosti | |
|---|---|
| Typ | Stereo |
| Audio systém | 2.0 |
Více informací o produktu
- Aktivní reproduktor pro počítače a notebooky
- Napájení přes USB připojení (napájení z sběrnice)
- Vypínač zapnuto/vypnuto
- Jack a USB kabel jsou napevno připojeny k reproduktorům a jsou tedy připraveny k připojení k PC
- Výkon sinusového signálu: 2x 120 mW (faktor zkreslení) <8 %
Obsah dodávky
- 1 "E 80" 2.0 PC reproduktor
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Bezpečnostní pokyny
- Chraň produkt před špínou, vlhkostí a přehřátím a používej ho pouze v suchých prostorách.
- Ulož všechny kabely tak, aby nepředstavovaly nebezpečí zakopnutí.
- Kabel neohýbej ani nesmíhej.
- Nenechávej produkt spadnout a nevystavuj ho prudkým otřesům.
- Používej produkt výhradně k určenému účelu.
- Drž děti rozhodně dál od obalového materiálu, hrozí nebezpečí udušení.
- Obalový materiál okamžitě zlikviduj podle místních předpisů o likvidaci odpadu.
- Produkt neotvírej a nepoužívej ho dál, pokud je poškozený.
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi
