PC reproduktory "Sonic LS-206"
00173133
Reproduktory 2.0 pro počítače a notebooky
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Rozsah použití | |
|---|---|
| Doporučené použití | PC |
| Specifické vlastnosti | |
|---|---|
| Max. frekvenční rozsah reproduktoru | 20000 Hz |
| Min. frekvenční rozsah reproduktoru | 50 Hz |
| Napájení | |
|---|---|
| Napájení | USB 3.0 A připojení |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barevný odstín | Stříbrná Černá |
| Barva | Stříbrná Černá |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Hmotnost | 560 g |
| Délka kabelu | 115 cm |
| Šířka reproduktoru | 7.8 cm |
| Výška reproduktoru | 17.8 cm |
| Hloubka reproduktoru | 7.5 cm |
| Fyzikální vlastnosti | |
|---|---|
| Typ | Stereo |
| Audio systém | 2.0 |
Více informací o produktu
- Reproduktory 2.0 pro počítače a notebooky
- Napájení přes USB port
- Podsvícené ovládání hlasitosti pro individuální, plynulé nastavení hlasitosti
Obsah dodávky
- Reproduktory pro PC "Sonic LS-206"
- Návod k obsluze
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Bezpečnostní pokyny
- Chraň produkt před špínou, vlhkostí a přehřátím a používej ho pouze v suchých prostorách.
- Ulož všechny kabely tak, aby nepředstavovaly nebezpečí zakopnutí.
- Kabel neohýbej ani nesmíhej.
- Nenechávej produkt spadnout a nevystavuj ho prudkým otřesům.
- Používej produkt výhradně k určenému účelu.
- Drž děti rozhodně dál od obalového materiálu, hrozí nebezpečí udušení.
- Obalový materiál okamžitě zlikviduj podle místních předpisů o likvidaci odpadu.
- Produkt neotvírej a nepoužívej ho dál, pokud je poškozený.
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi
