PC reproduktory "Sonic LS-208"
00173134
Reproduktor 2.0 pro počítače a notebooky
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Rozsah použití | |
|---|---|
| Doporučené použití | PC |
| Specifické vlastnosti | |
|---|---|
| Max. frekvenční rozsah reproduktoru | 20000 Hz |
| Min. frekvenční rozsah reproduktoru | 100 Hz |
| Napájení | |
|---|---|
| Napájení | Externí napájecí zdroj |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barevný odstín | Černá |
| Barva | Černá |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Hmotnost | 895 g |
| Délka kabelu | 100 cm |
| Šířka reproduktoru | 7.5 cm |
| Výška reproduktoru | 15.8 cm |
| Hloubka reproduktoru | 9.5 cm |
| Fyzikální vlastnosti | |
|---|---|
| Typ | Stereo |
| Audio systém | 2.0 |
| Maximální hudební výkon | 8 W |
Více informací o produktu
- Reproduktor 2.0 pro počítače a notebooky
- Ovládání hlasitosti pro individuální, plynulé nastavení hlasitosti na zadní straně pouzdra
- Dodatečná ochrana díky kovové mřížce
- Napájení přes externí napájecí zdroj
Obsah dodávky
- 1 reproduktor pro PC "Sonic LS-208"
- 1 napájecí zdroj
- Návod k použití
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Bezpečnostní pokyny
- Chraň produkt před špínou, vlhkostí a přehřátím a používej ho pouze v suchých prostorách.
- Vedení všech kabelů zajisti tak, aby nepředstavovaly riziko zakopnutí.
- Kabel neohýbej a nemačkej.
- Nepouštěj produkt na zem a nevystavuj ho silným otřesům.
- Produkt používej výhradně k určenému účelu.
- Udržuj děti rozhodně daleko od obalového materiálu, hrozí nebezpečí udušení.
- Obalový materiál ihned zlikviduj podle místně platných předpisů o likvidaci odpadu.
- Produkt neotvírej a v případě poškození ho nepoužívej.
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi


