PC webkamera "C-900 Pro", UHD 4K, 2160p, USB-C, pro streamování
00139995
Vytváření obrázků a videí na notebooku / PC a ideální pro streamování nebo chatování s různými aplikacemi pro okamžité zprávy (jako Skype, Teams, Zoom)
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Highlights
Univerzální závit 1/4" pro uchycení stativa
Pevné stojan na místě: lze jej namontovat na všechny běžné stativy díky závitu 1/4"
Spy protection
Magnetic lens cover protects against spy attacks by hackers
Adjustable angle of tilt
Vertical angle of tilt can be flexibly adjusted, making it ideal for showing documents or models on a table, for example
4K UHD wide image resolution
4K UHD wide image resolution (3480 x 2160) for the best shots with rich detail and clear picture and sound quality
Hlas přes IP
Integrovaný stereo mikrofon s redukcí šumu pro jasně srozumitelné přenosy hlasu umožňuje Voice-over-IP, např. Skype, Teams, Zoom, YouTube
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Specifické vlastnosti | |
|---|---|
| Obrazové rozlišení | 3840x2160 Pixel |
| Obrazové rozlišení (interpolované) | 3840 x 2160 Pixel |
| Snímková frekvence | max. 30 snímků za sekundu 30 snímků za sekundu při 1080p 30 snímků za sekundu při 2K 30 snímků za sekundu při 4K |
| Kompatibilní operační systém | Mac Windows |
| Rozlišení v megapixelech | 8.3000 |
| Video rozlišení | 3840x2160 Pixel |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barevný odstín | Černá |
| Barva | Černá |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Délka kabelu | 1.8 m |
| Rozměr - délka | 6.3 cm |
| Rozměr - šířka | 10 cm |
| Rozměr - výška | 5.2 cm |
| Fyzikální vlastnosti | |
|---|---|
| Doplňkové vlastnosti | Nastavitelný uhel sklonu |
| Úhel záběru | 89° |
| Přiblížení | Auto Focus |
| Mikrofon | Stereo |
| Typ mikrofonu | Stereo |
| Další funkce | Redukce šumu Stavová LED kontrolka Automatické nastavení expozice Režim UVC SPY - Protection Integrovaný mikrofon |
| Rozsah otáčení | 360 ° |
Více informací o produktu
- Vytváření obrázků a videí na notebooku / PC a ideální pro streamování nebo chatování s různými aplikacemi pro okamžité zprávy (jako Skype, Teams, Zoom)
- Dotykové tlačítko pro ovládání zoomu
- Proti blikání a automatická vyváženost bílé
- Autofokus zaručuje ostrý obraz i při pohybu
- Rychlé a spolehlivé připojení přes USB-C adaptér
- Plug & Play: instalace bez ovladačů díky UVC
Obsah dodávky
- 1 PC webkamera "C-900 Pro"
- 1 magnetický kryt objektivu
- 1 USB-C adaptér kabel
- 1 návod k použití
Systémové požadavky
- Operační systém: Windows 11/10/8.1/8/7/Vista/XP, MAC OS 10.4.3 a novější
Informace pro spotřebitele
Používej pouze přiložený USB-C adaptér a kabel používej jen pro tento produkt.
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi