Pevný obal "Protection 2.0", pro 40-41 cm (15,6" - 16,2"), modrý
00222081
Stabilní, dobře navržené tvrdé pouzdro na notebook pro bezpečné uložení notebooků a příslušenství a ochranu proti nečistotám a poškrábání
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Highlights
Měkká vnitřní podšívka
Měkká vnitřní výstelka pro ochranu citlivé plochy pouzdra
Přeprava v zavazadlech
Spolehlivá ochrana zařízení proti poškození i při přepravě v zavazadle
Vysoká odolnost vůči nárazům
Silně prošívaná vnitřní podšívka pro obzvlášť vysokou odolnost proti nárazům
Velcro popruh
Bezpečné uchycení v tašce na notebook: Velcro popruh pro upevnění notebooku
Prostorná přední kapsa
Prostorná přední kapsa s pevným zipem pro další doplňky nebo osobní věci
Zesílené rukojeti
Praktické rukojeti s zesílenou látkou pro dobrý komfort nošení
Materiál odolných povrchů
Odolná a odolná polyesterová tkanina poskytuje tvrdému pouzdru obzvlášť pevný povrch
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Rozsah použití | |
|---|---|
| Velikost displeje | 40 - 41 cm (15,6" - 16,2") |
| Vhodné pro | Notebook |
| Pro značku | Univerzální |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Ethylene Vinyl Acetate (EVA) |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barevný odstín | Modrá |
| Barva | Modrá |
| Série | Ochrana 2.0 |
| Barva | Modrá |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Vnější šířka | 42.5 cm |
| Vnější výška | 30 cm |
| Vnější hloubka | 6 cm |
| Hmotnost | 820 g |
| Vnitřní šířka | 38 cm |
| Vnitřní výška | 27 cm |
| Vnitřní hloubka | 5 cm |
Více informací o produktu
- Stabilní, dobře navržené tvrdé pouzdro na notebook pro bezpečné uložení notebooků a příslušenství a ochranu proti nečistotám a poškrábání
- Přední kapsa je z pružného neoprenového materiálu
- Hlavní přihrádka s dvojitým zipem
Obsah dodávky
- 1 pevný obal na notebook "Protection 2.0"
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi
