"Phoenix" Camera Bag, 23,5 x 16,5 x 20 cm, black
00121348
Taška na vybavení pro ukládání a ochranu digitálních zrcadlovek a příslušenství před špínou a poškrábáním
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Highlights
Z prokazatelně recyklovaných zdrojů
Zstarého udělej nové: Vnitřní i vnější materiál tohoto výrobku jsou vyrobeny ze 100 % prokazatelně recyklovaného polyesteru
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Rozsah použití | |
|---|---|
| Vhodné pro | Foto |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Recyklovaný polyester (R-PET) |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barevný odstín | Černá |
| Série | Phoenix |
| Barva | Černá |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Hmotnost | 460 g |
| Kód velikosti | 130 |
| Vnitřní šířka | 23.5 cm |
| Vnitřní výška | 20 cm |
| Vnitřní hloubka | 16.5 cm |
| Fyzikální vlastnosti | |
|---|---|
| Provedení | Soft Case |
| Vybavení | Nastavitelný ramenní popruh |
Více informací o produktu
- Taška na vybavení pro ukládání a ochranu digitálních zrcadlovek a příslušenství před špínou a poškrábáním
- Hlavní přihrádka s dvojitým zipem
- Ploché přední kapsa se 3 síťovými přihrádkami např. na baterie
- Kapsa na zip na víku
- Další kapsa na zip pod víkem např. na paměťové karty
- Kapsa na zip na zadní vnější straně tašky
- Přihrádka na zadní vnitřní straně tašky
- 2 síťové kapsy na bočních vnějších stranách
- Flexibilně nastavitelné držáky stativu pod bočními síťovými kapsami
- 2 variabilní vnitřní děliče
- Popruh na trolley na zadní straně
- Omývatelné dno
- Odnímatelný a délkově nastavitelný ramenní popruh s ergonomicky tvarovaným ramenním polstrováním
- Polstrované madlo na nošení
- Integrovaná pláštěnka na spodní části zadní strany
Obsah dodávky
- 1 brašna na fotoaparát „Phoenix“
- 1 ramenní popruh
- 2 vnitřní přepážky
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi