"Phoenix" Camera Bag, 26 x 16 x 17,5 cm, black
00121349
Taška na vybavení pro uskladnění a ochranu digitálních zrcadlovek a systémových fotoaparátů s příslušenstvím proti nečistotám a poškrábání
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Highlights
Z prokazatelně recyklovaných zdrojů
Zstarého udělej nové: Vnitřní i vnější materiál tohoto výrobku jsou vyrobeny ze 100 % prokazatelně recyklovaného polyesteru
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Rozsah použití | |
|---|---|
| Vhodné pro | Foto |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Recyklovaný polyester (R-PET) |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barevný odstín | Černá |
| Série | Phoenix |
| Barva | Černá |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Hmotnost | 480 g |
| Kód velikosti | 135 |
| Vnitřní šířka | 26 cm |
| Vnitřní výška | 17.5 cm |
| Vnitřní hloubka | 16 cm |
| Fyzikální vlastnosti | |
|---|---|
| Provedení | Soft Case |
| Vybavení | Nastavitelný ramenní popruh |
Více informací o produktu
- Taška na vybavení pro uskladnění a ochranu digitálních zrcadlovek a systémových fotoaparátů s příslušenstvím proti nečistotám a poškrábání
- Hlavní přihrádka s dvojitým zipem
- plochá přední kapsa se 2 síťovanými přihrádkami například na baterie
- kapsa na zip na víku
- další kapsa na zip pod víkem například na paměťové karty
- kapsa na zip na zadní straně tašky
- přihrádka uvnitř zadní strany tašky
- 2 síťované kapsy na vnějších bočních stranách
- flexibilně nastavitelná držadla na stativ pod bočními síťovanými kapsami
- 2 variabilní vnitřní přepážky
- pás na vozík na zadní straně
- omyvatelné dno
- odnímatelný a délkově nastavitelný ramenní popruh s ergonomicky tvarovaným polstrováním na rameno
- polstrované madlo na nošení
- integrovaná ochranná pláštěnka v dolní části zadní strany tašky
Obsah dodávky
- 1 brašna na fotoaparát „Phoenix“
- 1 ramenní popruh
- 2 vnitřní přepážky
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi