Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Polystyren (PS) |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barevný odstín | Old White |
| Barva | Old White |
| Série | Cottage |
| Barva | Bílá |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Bildformat | 20 x 28 |
| Přibližná šířka lišty | 28 mm |
| Přibližná výška lišty | 15 |
| Max. tloušťka pasparty | ca. 1,4 mm |
| Profile without Glass Distance | 22 mm |
| Formát rámečku | 30 x 40 |
| Rozměr - šířka | 35 cm |
| Rozměr - hloubka | 1.5 cm |
| Rozměr - výška | 45 cm |
| Fyzikální vlastnosti | |
|---|---|
| Upevnění | Pověšení |
| Druh skla | Reflexní |
| Typ rámečku | Plastový rámeček |
Více informací o produktu
- Moderní plastový rám ve stylu opotřebovaného vzhledu
- Plochý profil s fólií ve vzhledu opotřebení
- Vytváří stylové dekorativní efekty pro kouzelné domácí interiéry
- S prémiovým zavěšením
- Precizní spoje v rozích
- Kvalitní sklo s omytým efektem
- S úchytem pro zavěšení na výšku i na šířku
Obsah dodávky
- 1 “Cottage” plastic frame
- 1 premium mount
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi
