Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Polystyren (PS) |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barevný odstín | Ocel |
| Barva | Ocel |
| Série | Paříž |
| Barva | Hnědá |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Bildformat | 28 x 35 |
| Přibližná šířka lišty | 20 mm |
| Přibližná výška lišty | 15 |
| Max. tloušťka pasparty | ca. 1,4 mm |
| Profile without Glass Distance | 13.7 mm |
| Formát rámečku | 40 x 50 |
| Rozměr - šířka | 43.5 cm |
| Rozměr - hloubka | 1.5 cm |
| Rozměr - výška | 53.5 cm |
| Fyzikální vlastnosti | |
|---|---|
| Upevnění | Háky se zvýšenou nosnosní |
| Druh skla | Reflexní |
| Typ rámečku | Plastový rámeček |
Více informací o produktu
- Plastový rám s povrchem připomínajícím broušený hliník
- Precizní úhlové spojení
- Vysoce kvalitní sklo
- S robustním hákem
Obsah dodávky
- 1 plastový rám "Paříž"
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi
