Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Polystyren (PS) |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barevný odstín | Dubová |
| Barva | Dubová |
| Série | Rustic |
| Barva | Hnědá |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Bildformat | 20 x 28 |
| Přibližná šířka lišty | 25 mm |
| Přibližná výška lišty | 18 |
| Max. tloušťka pasparty | ca. 1,4 mm |
| Profile without Glass Distance | 20 mm |
| Formát rámečku | 30 x 40 |
| Rozměr - šířka | 34.3 cm |
| Rozměr - hloubka | 2 cm |
| Rozměr - výška | 44.3 cm |
| Fyzikální vlastnosti | |
|---|---|
| Upevnění | Pověšení Háky se zvýšenou nosnosní |
| Druh skla | Reflexní |
| Typ rámečku | Plastový rámeček |
Více informací o produktu
- stylový plastový rám na obrázky s dřevěným vzhledem
- prohnutý profil se stříbrným vnějším a vnitřním okrajem
- poutač v klasickém venkovském designu pro útulnou atmosféru
- přesný precizní spoj
- kvalitní umyté sklo
- s prémiovým paspartou
- s těžkým závěsem na zavěšení
Obsah dodávky
- 1 plastový rám ve stylu „Rustic“
- 1 prémiový rámeček
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi
