Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Polystyren (PS) |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barevný odstín | Šedivá modrá |
| Barva | Šedivá modrá |
| Série | Rustic |
| Barva | Modrá |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Bildformat | 9 x 13 |
| Přibližná šířka lišty | 25 mm |
| Přibližná výška lišty | 18 |
| Max. tloušťka pasparty | ca. 1,4 mm |
| Profile without Glass Distance | 20 mm |
| Formát rámečku | 10 x 15 |
| Rozměr - šířka | 14.8 cm |
| Rozměr - hloubka | 2 cm |
| Rozměr - výška | 19.3 cm |
| Fyzikální vlastnosti | |
|---|---|
| Upevnění | Postavení Pověšení |
| Druh skla | Reflexní |
| Typ rámečku | Plastový rámeček |
Více informací o produktu
- stylový rám na obrázky z plastu s efektem dřeva
- profil s drážkou, s mořeným vnějším a vnitřním okrajem
- poutač v klasickém venkovském designu pro útulnou atmosféru
- přesný precizní spoj v úhlu
- kvalitní omývané sklo
- s prémiovým paspartou
- s stolním stojánkem a závěsným zařízením
Obsah dodávky
- 1 plastový rám ve stylu „Rustic“
- 1 prémiový rámeček
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi
