Plastový rám "Sevilla", černý, polystyren, 29,7 x 42 cm, DIN A3
00061627
Rám je vybaven velmi odolným umělým sklem (tloušťka 1 mm) a je proto ideální do jeslí, škol a nemocnic.
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Plast |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barevný odstín | Černá |
| Barva | Černá |
| Série | Sevilla |
| Barva | Černá |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Bildformat | 18 x 24 |
| Přibližná šířka lišty | 9 mm |
| Přibližná výška lišty | 17 |
| Max. tloušťka pasparty | 1,7 mm |
| Profile without Glass Distance | 5.2 mm |
| Formát rámečku | 29,7 x 42 |
| Rozměr - šířka | 31 cm |
| Rozměr - hloubka | 1.5 cm |
| Rozměr - výška | 43 cm |
| Fyzikální vlastnosti | |
|---|---|
| Upevnění | Háky se zvýšenou nosnosní |
| Druh skla | Umělecké sklo |
| Typ rámečku | Plastový rámeček |
Více informací o produktu
- Rám je vybaven velmi odolným umělým sklem (tloušťka 1 mm) a je proto ideální do jeslí, škol a nemocnic.
- módní plastový rám
- včetně vložky s odnímatelnou vnitřní částí: může být použit jako pasparta
- přesné precizní zkosení
- s hákem na těžké zavěšení
Obsah dodávky
- 1 plastový rám "Sevilla"
- 1 vložka pro montáž
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi
