Plátno se stativem, 155x155 cm, 2v1, přenosná sada, teleskopická tyč, bílá
00021574
mobilní projekční plátno včetně stativu pro prvotřídní prezentace pro obchod, studium a volný čas, ideální pro všechny běžné typy čelní projekce, např. s použitím projektoru
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Highlights
Rychlé uvolnění
Síť stativa s rychlouvolňovacím upevňovačem lze sundat ze stativu a zavěsit jednotlivě
Praktický pružinový mechanismus
Pomocí pružinového mechanismu lze plátno snadno vytáhnout a upevnit na požadovanou velikost a zůstává bez záhybů
Nekonečně nastavitelný
Nekonečně nastavitelná teleskopická trubice
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Rozsah použití | |
|---|---|
| Vhodné pro | Stativ |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál tubusu | Kov |
| Specifické vlastnosti | |
|---|---|
| Získaná hodnota | 1.1000 |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barva | Bílá |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Hmotnost | 7.5 kg |
| Rozměr - délka | 155 cm |
| Projekční úhlopříčka | 219 cm |
| Tloušťka utěrky | 380 μm |
| Rozměr - šířka | 155 cm |
| Projekční plocha | 155 x 155 |
| Formát | 1:1 Standard |
| Fyzikální vlastnosti | |
|---|---|
| Provedení | Stativ |
| Mechanika | Pružinový mechanizmus |
| Montáž | Přenosné |
| Materiál plátna | PVC |
Více informací o produktu
- mobilní projekční plátno včetně stativu pro prvotřídní prezentace pro obchod, studium a volný čas, ideální pro všechny běžné typy čelní projekce, např. s použitím projektoru
- bílá PVC plátna pro jedinečnou barevnou zářivost a nejjemnější bohatost kontrastu pro zatemněné místnosti
- přenosné plátno na stativu o rozměru 155 cm x 155 cm - formát 1:1
- černá kovová trubka o průměru cca 5,5 cm
- rychlé sestavení a rozebrání plátna a stojanu během několika sekund
- prakticky tvarovaná plastová rukojeť s aretační pákou
- stabilní stativ s protiskluzovými plastovými krytkami nohou
- lze skladovat a přepravovat úsporně na místě
- černá, neprůhledná zadní strana
Obsah dodávky
- 1 obrazovka
- 1 stativ
- 1 rychlý průvodce
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi